Період публікації:

від

до

Категорія:

Золочівський дитячий будинок «Рідний дім»

 

min
max

Районний дитячий будинок „Рідний дім” Золочівської районної ради Львівської області утворений розпорядженням голови Золочівської районної державної адміністрації від 16 квітня 2003 року № 193 „Про утворення районного дитячого будинку „Рідний дім”, за поданням відділу освіти Золочівської райдержадміністрації.

Районний дитячий будинок „Рідний дім” Золочівської районної ради Львівської області є державною навчально-виховною установою для постійного проживання дітей-сиріт, дітей, які позбавленні батьківського піклування та дітей з соціально незахищених сімей, заснованою на комунальній власності Сасівської сільської ради і знаходиться на балансі відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації.

Дитячий будинок розміщений у пристосованому приміщені бувшого дитячого садочку. В ньому налічується 8 спалень, актовий зал, клас, побутова кімната, пральня, швейна кімната, два складських приміщення та інші.

Для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку дітей на території дитячого будинку влаштовані спортивні та ігрові споруди, забезпечено спортивним інвентарем, працює вокальний гурток, гурток умілі руки, систематично проводяться виховні заходи, де учні проявляють свої творчі здібності; вихованці постійно працюють з комп’ютерною технікою; два рази в рік проходять поглиблений медичний огляд, в разі потреби проходять профілактине лікування; кожного літа діти відпочивають у районному літньому таборі «Сокіл».

Вихованці дитячого будинку забезпечені чотириразовим харчуванням, повністю забезпеченні взуттям, одягом та засобами особистої гігієни.

На утримання дитячого будинку у 2010-2011 навчальному році використано 1023436 грн. з районного бюджету, залучено спонсорських коштів на суму 42064 грн.

В дитячому будинку наявні легковий автомобіль ВАЗ 2104 та вантажний автомобіль ГАЗ 52.

Кількість вихованців станом на 01.01.2013: 33

Львівська область, м. Золочів, с. Сасів, вул. Бродівська, 5

тел. 52-333, 0673710051

Директор: Банах Олег Орестович

Немає коментарів


Дивіться також:

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook