Період публікації:

від

до

Категорія:

Живий музей

 

min
max

Живий музей. Нормативно-правова база

Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді» при загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах Львівщини взято на облік 124 музеї, з них: у районах області – 79; у містах обласного значення – 11; у районах міста Львова – 25; у навчальних закладах професійно-технічної освіти – 7; у навчальних закладах обласного підпорядкування – 2.

Місто Львів  

Галицький район

  1. Музей «Шевченківський центр» при СШ № 62.
  2. Музей «Галицька світлиця» при СШ № 62.
  3. Літературно-меморіальний музей ім. Маркіяна Шашкевича при СЗШ № 34 ім. М. Шашкевича.
  4. Історико – меморіальний музей митрополита Андрея Шептицького при СЗШ № 34 ім. М. Шашкевича.
  5. Музей Першої Української Дивізії Української Національної Армії при СЗШ № 34 ім. М. Шашкевича.

Залізничний район

  1. Музей Марійки Підгірянки при СЗШ № 74.
  2. Музей Лесі Українки при СЗШ № 75 ім. Лесі Українки.

Личаківський район

  1. Музей «Світлиця хліба» при Львівській медичній гімназії – ліцей.
  2. Музей українського вишитого рушника при СЗШ № 70.
  3. Музей Ольги Басараб при СЗШ І – ІІІ ст. № 49.
  4. Музей народознавства при СЗШ № 42.

Сихівський район

  1. Музей «Мистецька Львівщина» при СЗШ І – ІІІ ст. № 90.
  2. Народознавчий музей при СЗШ І – ІІІ ст. № 95.
  3. Музей «Математична книга» при НВК «Школа – гімназії «Сихівська».
  4.  Музей народознавства при ЗШ «Первоцвіт» І ступеня.
  5. Народний музей етнографії та побуту при НВК «Школа – садок «Софія».
  6. Музей історії школи при НВК «Школа – садок «Софія».
  7. Краєзнавчий музей ім. Н. Дровняка при СЗШ І – ІІІ ст. № 13.

Франківський район

  1. Музей Василя Симоненка при НВК ім. В. Симоненка.
  2. Пушкінський зал – музей при ССЗШ І – ІІІ ст. № 45.

Шевченківський район

  1. Музей-світлиця Івана Франка при СЗШ № 23.
  2. Музей «Стежки рідного краю» при СЗШ І – ІІІ ст. № 38.
  3. Музей «Батьківська хата кінця ХІХ ст. початку ХХ ст.» при СЗШ № 99.
  4. Музей «Жінки – українки у боротьбі за державність при Правничій гімназії.
  5. Музей «Жінки в історії України» при СЗШ І – ІІІ ст. № 78.

Райони Львівської області

Бродівський район

  1. Музей історії Бродівської гімназії при гімназії ім. Івана Труша м. Броди.
  2. Музей Миколи Федюка при Голубицькій ЗОШ І – ІІ ст.
  3. Музей етнографії та народного промислу при Поповецькійці ЗОШ І – ІІ ст.
  4. Музей народної творчості та побуту при НВК «ЗОШ І – ІІ ст.» с. Станіславчик.
  5. Історико-краєзнавчий музей при ЗОШ І – ІІ ст. с. Лучківці.
  6. Історико-краєзнавчий музей при ЗОШ І – ІІІ ст. с. Шнирів.
  7. Музей «Село моє – кровинка України» при ЗОШ І – ІІІ ст. с. Заболотці.
  8. Музей історії школи при Бродівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4.
  9. Музей історії села при Маркопільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Буський район

  1. Краєзнавчий музей при НВК «Буська ЗОШ І ступеня-гімназія – інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка».
  2. Історико-краєзнавчий музей при Топорівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.».
  3. Історико-краєзнавчий музей при НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В. Кальби».
  4. Історико-краєзнавчий музей при Олеській ЗСШ І-ІІІ ст.
  5. Історико-етнографічний музей при НВК «Соколянська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ».
  6. Історико-краєзнавчий музей при Тур’янському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.».
  7.  Народознавчий музей при Кутівській ЗОШ І-ІІ ст.
  8. Музей історії та етнографії села Новосілки при НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ ім. М. Шашкевича».

Городоцький район

  1. Краєзнавчий музей «Світлиця» при Новосільському НВК «ЗНЗ – ДНЗ.».
  2. Музей історії села Мшана при Мшанській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С. Тисляка.
  3. Музей «Берегиня» при Заверещицькому НВК «Берегиня».

Дрогобицький район

  1. Музей історії вчительства та освіти Дрогобиччини при Лішнянському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» .

Жидачівський район

  1. Музей братів Олійників при Піддністрянському НВК.
  2. Історико-краєзнавчий музей при Ходорівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
  3. Історико-краєзнавчий музей при Дев’ятниківській ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Музей історії села Бортники при Бортниківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Жовківський район

  1. Історико-краєзнавчий музей при Любельській ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Історико-краєзнавчий музей при Гійченській ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Літературний музей Агати Турчинської при Куликівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Музей академіка Михайла Возняка при Волицькій ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Музей «Мамина світлиця» при Забірській ЗОШ І-ІІ ст.

Золочівський район

  1. Історико-краєзнавчий музей при Білокамінському НВК «ЗНЗ – ДНЗ».
  2. Історико-краєзнавчий музей при Словітському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  3. Музей «Шашкевич і Золочівщина» при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  ім. М. Шашкевича.
  4. Музей «Давня хата» при Перегноївській ЗОШ І-ІІ ст.
  5. Музей «Із джерел минулого» при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Миколаївський район

  1. Фольклорно-етнографічний музей при Стільському НВК «ЗНЗ І – ДНЗ».

Мостиський район

  1. Музей «Світлиця» при Мостиській ЗОШ. № 2 І-ІІІ ст.
  2. Краєзнавчий музей при Волицькому НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  3. Музей «Краєзнавча світлиця» при Мостиській ЗОШ №1 І-ІІІ ст.
  4. Музей Тадея Дмитрасевича при Дмитровицькому НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ».
  5. Музей Модеста Менцицького при Великоновосілківській ЗОШ І-ІІ ст.

Перемишлянський район

  1. Історико-краєзнавчий музей при НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Костенів.

Пустомитівський район

  1. Музей народознавства села Пікуловичі при Пікуловицькому НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  2. Музей історії села Миклашева при Миклашівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Радехівський район

  1. Музей рідного села при Синьківському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  2. Народний музей народознавства при Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Краєзнавчий музей при Миколаївському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Самбірський район

  1. Музей «Світлиця визвольних змагань» при Погірцівській ЗСШ І-ІІІ ст.
  2. Краєзнавчий музей при Ваньовицькій СЗШ І-ІІІ ст.
  3. Музей українознавства при Чайковицькому НВК «СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  4. Краєзнавчий музей при Баранівецькому НВК «СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 

Сколівський район

  1. Музей «Бойківщина» при НВК «СЗШ – ліцей» с. Козьови при ЛНУ ім. Івана Франка» 

Сокальський район

  1. Музей «Сокальська гімназія» при Сокальській гімназії імені Олега Романіва.
  2. Музей «Літературна Сокальщина» при при Сокальській гімназії імені Олега Романіва.
  3. Музей отця Осипа Лещука при Стаївській ЗШ І-ІІ ст. ім. О. Лещука.
  4. Музей «Белз і Белзька земля» при Белзькій ЗШ І-ІІІ ст.
  5. Музей композитора Віктора Матюка при Карівській ЗШ І-ІІ ст.
  6. Музей «З бабусиної скрині» при Двірцівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».
  7. Музей «Історія рідного краю» при Тартаківському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ ім. П. Саноцького».
  8. Музей «Спортивна слава Сокальщини» при Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 4
  9. Музей «Берегиня роду нашого» при Хлівчанській ЗШ І-ІІІ ст.
  10. Кабінет-музей народознавства «Скарбничка» при Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5.

Старосамбірський район

  1. Музей «Оберіг» при НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Стар’ява.
  2. Музей історії села Нижня Вовча при СЗШ І-ІІ ст. с. Нижня Вовча.
  3. Музей «Світлиця» при Хирівській школі-інтернаті владики Івана Хоми.
  4. Музей Триєдиної Матері та історії школи і села при НВК «ЗСШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. о. І. Могильного» с. Міженець;
  5. Музей визвольної боротьби ОУН – УПА на Старосамбірщині при Стрілківській школі-інтернаті І-ІІІ ст.
  6. Історичний музей імені отця Северіяна Гнатюка при ЗСШ І-ІІ ст. с. Тернава.

Стрийський район

  1. Музей Маркіяна Шашкевича при НВК «СЗШ – гімназії ім. М. Шашкевича» с. Дуліби.
  2. Музей «Історія нашого села» при Великодідушицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Турківський район

  1. Музей «Стежками рідного краю» при Ільницькому НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Яворівський район

  1. Музей Івана Франка при Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка.
  2. Етнографічний музей при Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  3. Краєзнавчий музей при Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Перуна.
  4. Музей «Перлини душі народної» при Вороцівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  5. Історико – краєзнавчий музей села Залужжя при Залузькій ЗОШ І-ІІ ст.
  6. Краєзнавчий музей при Віжомлянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Севери – ДНЗ».
  7. Краєзнавчий музей при Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
  8. Музей «Народне мистецтво Яворівщини» при Старицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Міста обласного значення

Новий Розділ

  1. Історико – краєзнавчий музей при Новороздільській ЗШ І-ІІІ ст. № 5.
  2. Музей етнографії та народного промислу «Духовна скарбниця» при Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
  3. Музей «Світлиця пам’яті» при Новороздільській ЗШ І-ІІІ ст. № 3.
  4. Музей «Відродження» при НВК ім. В. Труша «Гімназія – ЗОШ І ст.»

Самбір

  1. Краєзнавчий музей при СШ І – ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка.
  2. Музей історії національно – визвольної боротьби ОУН-УПА 40 – 60х років ХХ століття при школі-гімназії ім. А. Струся.

Стрий

  1. Музей «Каменяр» при СШ І – ІІІ ст. № 3 ім. І. Франка.
  2. Музей історії школи «Без минулого, немає майбутнього» при ЗШ І-ІІІ ст. № 1

Борислав

  1. Музей українського побуту при Східницькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Чевоноград

  1. Історико-етнографічний музей при Червоноградській ЗШ І-ІІІ ст. № 14.
  2. Музей декоративно – прикладного мистецтва при Червоноградській НВК № 13 м. Соснівка

Навчальні заклади обласного підпорядкування

  1. Військово – історичний музей  при військовому ліцею ім. Героїв Крут (м. Львів).
  2. Музей українського національного побуту «Берегиня» при КЗ ЛОР «Сокальська санаторна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка».
  3. Історико-краєзнавчий музей при Малій академії мистецтв (м. Комарно, Городоцький район).

Навчальні заклади професійно-технічної освіти

  1. Музей історії художніх ремесел Яворівщини при Художньому професійно-технічному училищі № 14 смт. Івано-Франкове.
  2. Музей Хлібовипікання при Професійному ліцеї харчових технологій м. Львова.
  3. Музей народних ремесел і побуту краю при Професійному ліцеї м. Жидачева.
  4. Музей етнографії та фольклору при Професійно-технічному училищі № 28 м. Львова.
  5. Музей «Народна світлиця» при Вищому професійному училищі № 34 м. Стрия.
  6. Музей «Верховина» при Вищому професійному училищі № 8 м. Стрия.
  7. Музей історії навчального закладу при Міжрегіональному ВПУ залізничного транспорту м. Львова.

Музеї яким присвоєно звання «Зразковий музей» 

  1. Історико-меморіальний музей Митрополита Андрея Шептицького при СЗШ І-ІІІ ст. № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова.
  2.  Музей Першої Української Дивізії Української Національної Армії при СЗШ І-ІІІ ст. № 34 ім. М. Шашкевича м. Львова.
  3. Музей Лесі Українки при СЗШ І-ІІІ ст. № 75 м. Львова.
  4. Музей «Стежки рідного краю» при ЗОШ І-ІІІ ст. № 38 м. Львова.
  5. Музей ім. Н. Дровняка при ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 м. Львова.
  6. Народознавчий музей при ЗОШ І-ІІ ст. № 95 м. Львова.
  7. Музей «Шашкевич і Золочівщина» при Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шагкевича.
  8. Музей народознавства при Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Радехівського району.
  9. Музей рідного села при Синьківському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  10. Музей історії вчительства та освіти Дрогобиччини при Лішнянському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
  11. Історико-краєзнавчий музей «Белз і Белзька земля» при Белзькій      Белзькій ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району.
  12. Музей отця Осипа Лещука при Стаївській ЗШ І-ІІ ст. ім. О. Лещука.
  13. Музей історії Бродівської гімназії при гімназії ім. Івана Труша м. Броди
  14. Історико-краєзнавчий музей при ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 м. Новий Розділ.
  15. Історико-краєзнавчий музей при Шнирівській ЗОШ І-ІІІ ст. Бродівького району.
  16. Музей історії села Бортники при Бортниківській ЗОШ І-ІІІ ст. Жидачівського району

Музеї яким присвоєно звання «Народний» 

  1. Музей етнографії та побуту при НВК «Школа – садок «Софія» м. Львова.
  2. Музей народознавства при Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Радехівського району.
  3. Краєзнавчий музей ім. Н. Дровняка при СЗШ І – ІІІ ст. № 13 м. Львова.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»
24 - 26 жовтня 2017

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»
26 - 27 жовтня 2017

V національний форум «Бізнес-університети: хто навчає підприємництву»

Опубліковано: Вівторок, 26 вересня 2017


Шостий Молодіжний євроатлантичний безпековий форум
12 - 14 листопада 2017

Шостий Молодіжний євроатлантичний безпековий форум

Опубліковано: Понеділок, 09 жовтня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook