Період публікації:

від

до

Категорія:

Голова державної інспекції навчальних закладів україни руслан гурак анонсував вивчення роботи навчальних закладів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді

 

min
max

З метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, Президентом України Петром Порошенком затверджена Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки (Указ від 13 жовтня 2015 року № 580/2015). 

Вирішення такого надзвичайно важливого для нашої держави завдання  потребує  цілеспрямованої і ефективної діяльності навчальних закладів, органів управління освітою та їх системної взаємодії з громадськістю.

З огляду на зазначене, керуючись Положенням про Державну інспекцію навчальних закладів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 538, Інспекцією плануються вивчення стану роботи місцевих органів управління освітою та навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей.

Під час вивчення передбачається збір, обробка й поширення  інформації про загальні явища, позитивний досвід та проблеми в реалізації завдань щодо національно-патріотичного виховання учнів, забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної, а також напрацювання відповідних пропозицій для навчальних закладів та органів управління освітою.

Наразі Інспекцією створена робоча група з розроблення Програми вивчення, до складу якої увійшли педагоги, науковці, психологи, працівники органів управління освітою та представники громадськості.

Державна інспекція навчальних закладів України запрошує всіх бажаючих долучитись до цією роботи. Відповідні вивчення планується розпочати вже в ІV кварталі поточного року.

Немає коментарів

Схожі статті:

Вчимося бути справжніми людьми Вчимося бути справжніми людьми Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019 27.02.2019р. у першому класі КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» вихователь Захаревич О.Т. провела відкрите тренінгове заняття «Вчимося бути справжніми людьми».  На заняття  були запрошені також учні другого класу. Організатор заходу ставила...

Переглядів: 173 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Хто і як відповідатиме за булінг у школі Хто і як відповідатиме за булінг у школі Опубліковано: П`ятниця, 22 лютого 2019 Верховною Радою України було прийнято Закон України від 18 грудня 2018 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», зокрема вказаним нормативно-правовим актом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону...

Переглядів: 197 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook