Період публікації:

від

до

Категорія:

У школах Львівщини створять «Книгу пам`яті Героям України»

 

min
max

Упродовж 2016 року у школах області триватиме акція «Книга пам`яті Героям України», під час якої школярі та вчителі проводитимуть зустрічі з учасниками бойових дій на Сході. На основі зібраних спогадів про новітніх героїв України формуватимуть відповідні книги пам’яті.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук.

«Під час акції учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів вивчатимуть життєвий шлях героїв України, – зазначила Олександра Небожук. – Зокрема зустрічатимуться з рідними та близькими, побратимами учасників АТО та збиратимуть про них спогади. Цими матеріалами поповнюватимуть і експозиції шкільних музеїв та куточки бойової слави».

За словами директора департаменту, такі «Книги пам’яті» створять у кожній школі. На їх основі формуватимуть окремі книги у районах.

Також в межах акції обговорюватимуть можливість присвоєння школам імені героїв АТО. Одним із її напрямів стане і опіка над дітьми героїв України, зокрема вивчення їх потреб.

Планують у межах акції налагоджувати співпрацю з громадськими об'єднаннями патріотичного спрямування, волонтерами, учасниками антитерористичної операції у проведенні заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зокрема під час проведення літньої відпочинкової кампанії 2016 року.

Акцію організовують департамент освіти і науки ЛОДА спільно із Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та обласним учнівським парламентом.

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львові проведено конкурс на створення макету Куточка Пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО У Львові проведено конкурс на створення макету Куточка Пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019 Вже другий рік поспіль задля збереження пам’яті про героїв, які присвятили своє життя служінню українському народу у Львові проводиться конкурс на створення макету Куточка Пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО. Цьогоріч переможцями стали: І місце – СЗШ № 100, макет «Ангели добра»...

Переглядів: 184 Коментарів: 0

Відділи освіти

 Благодійна акція "Вишиванка дітям АТО" Благодійна акція "Вишиванка дітям АТО" Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019     Учнівське самоврядування ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного" Самбірського району Львівської області просить долучитися усіх, хто бажає до благодійної акції "Вишиванка дітям АТО", яку уже п'ятий рік поспіль проводить "Волонтерська Сотня Доброволя".     Усі, хто бажають,...

Переглядів: 119 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook