Період публікації:

від

до

Категорія:

Вітаємо

 

min
max

Хай квітне доля у роках прекрасних

 Господь дарує радість і здоров’я

Хай кожен ранок з неба сонцем ясним

Осяє світлом і любов’ю

Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 

Іменинники Б Е Р Е З Н Я

01.03.1959

Приступа

Євген

Никодимович

Львівський державний університет фізичної культури

02.03.1956

Вовк

Валерій

Петрович

Підбужська спеціалізована школа-інтернат «Мала академія мистецтв ім. Еммануїла Миська»

02.03.1977

Буряник

Людмила

Степанівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

02.03.1966

Мартиняк

Галина

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

03.03.1972

Пітула

Світлана

Андріївна

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Лівчицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.»

03.03.1942

Бартіш

Леся

Олексіївна

Ветеран освітянської праці

08.03.1959

Склярчук

Наталія

Степанівна

Професійний ліцей харчових технологій

09.03.1937

Філіпський

Антон

Григорович

Ветеран освітянської праці

09.03.1952

Соловйов

Валерій

Федорович

Колишній зав. ВО Жовківської РДА

10.03.1946

Барна

Марія

Михайлівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

10.03.1940

Матросова

Людмила

Павлівна

Ветеран освітянської праці

12.03.1982

Романяк

Оксана

Володимирівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

12.03.1961

Шайдулліна

Ольга

Василівна

Колишній зав. ВО Бродівської РДА

13.03.1941

Лісний

Петро

Антонович

Ветеран освітянської праці

16.03.1952

Яцейко

Марія

Григорівна

Облрада профспілки працівників освіти і науки

21.03.1938

Бокотей

Андрій

Андрійович

Ветеран освіти, Львівська національна академія мистецтв

22.03.1956

Ковальова

Людмила

Леонідівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

23.03.1969

Мельник

Любов

Ярославівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

23.03.1978

Джурик

Наталя

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

24.03.1948

Янів

Павло

Петрович

Державний вищий навчальний заклад Дрогобицький коледж нафти і газу

24.03.1943

Пронь

Роман

Романович

Ветеран освітянської праці

25.03.1964

Гевало

Василь

Михайлович

Художнє професійно-технічне училище № 14 смт. Івано-Франкове

27.03.1950

Гложик

Любомир

Володимирович

Професійний ліцей&

Іменинники К В І Т Н Я

01.04.1947

Куштай

Ярослав

Васильович

Колишній працівник ДОН

01.04.1964

Андрусяк

Тарас

Григорович

Правничий коледж ЛНУ ім. Івана Франка

01.04.1944

Чорний

Євген

Ярославович

Львівський технікум залізничного транспорту

01.04.1955

Ковальчук

Любомир

Маркіянович

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж»

04.04.1958

Сольвар

Любомир

Михайлович

ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж»

04.04.1972

Борисов

Руслан

Геннадійович

Департамент освіти і науки ЛОДА, управління ПТО

07.03.1983

Ігнатович

Анатолій

Олександрович

Обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Монмолодьспорту України

13.04.1976

Либа

Галина

Олексієвна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

13.04.1953

Фалалєєва

Наталя

Анатоліївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

13.04.1946

Павлівський

Богдан

Михайлович

Ветеран освітянської праці

15.04.1959

Чернега

Валентина

Григорівна

Відділ освіти Мостиської РДА

15.04.1958

Крамар

Юрій

Михайлович

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 101 Марії Покрови

18.04.1961

Корилюк

Ольга

Михайлівна

Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА, управління ПТО

19.04.1965

Кийко

Андрій

Олександрович

Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр

22.04.1943

Дмитришин

Василь

Федорович

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету

23.04.1952

Рижавська

Світлана

Семенівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, управління ПТО

25.04.1963

Лобик

Орест

Павлович

Відділ освіти м. Трускавець

27.04.1962

Матвіїв

Ігор

Іванович

Департамент освіти і науки ЛОДА, управління ПТО

28.04.1960

Латоша

Олександр

Віталієвич
СДЮШОР №2

30.04.1966

Соха

Юрій

Іванович

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Іменинники Т Р А В Н Я

01.05.1967

Клімова

Оксана

Петрівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

01.05.1957

Стащак

Ніна

Андріївна

Навчально-реабілітаційний Центр «Світанок»

03.05.1948

Яницький

Петро

Степанович

ЗАТ «Львівський інститут менеджменту»

05.05.1948

Снітинський

Володимир

Васильович

Львівський національний аграрний університет України

05.05.1958

Гришканич

Богдан

Іванович

ДНЗ «Львівське ВПУ технологій та сервісу»

07.05.1945

Пришляк

Юрій

Степанович

Ветеран освітянської праці

09.05.1958

Зеленко

Любов

Василівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

10.05.1973 

Мандзій

Любомира

Степанівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

15.05.1954

Бородчук

Іванна

Антонівна

Мала академія наук

17.05.1960

Осінчук

Володимир

Богданович

Департамент освіти і науки ЛОДА

18.05.1972

Василишин

Оксана

Миронівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

19.05.1941

Туниця

Юрій

Юрійович

Національний лісотехнічний університет України

22.05.1963

Павлюк

Микола

Васильович

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету

22.05.1955

Олексій-Синявська

Сусанна

Андріївна

ДВТНЗ «Червоненське ВПУ»

24.05.1956

Садницький

Роман

Володимирович

Ветеран освітянської праці

25.05.1941

Дегтярьова

Галина

Семенівна

Ветеран освітянської праці

26.05.1987

Цар

Оксана

Зиновіївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

27.05.1954

Гаврих

Ярослав

Теодорович

Львівське обласне відділення з фізичного виховання та спорту

28.05.1955

Сислюк

Ірина

Петрівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

29.05.1945

Луць

Іван

Михайлович

Львівський медичний коледж післядипломної освіти

29.05.1957

Гороховська

Катерина

Перівна

Ветеран освітянської праці

29.05.1953

Лісна

Мирослава

Михайлівна

Відділ освіти Пустомитівської райдержадміністрації

31.05.1953

Сенько

Ярослав

Петрович

Підгірцівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі зниженим зором

Немає коментарів

Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook