Період публікації:

від

до

Категорія:

Вітаємо

 

min
max

Хай квітне доля у роках прекрасних

 Господь дарує радість і здоров’я

Хай кожен ранок з неба сонцем ясним

Осяє світлом і любов’ю

Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

 

Іменинники Б Е Р Е З  Н Я

01.03.1959

Приступа

Євген

Никодимович

Львівський державний університет фізичної культури

02.03.1956

Вовк

Валерій

Петрович

Підбужська спеціалізована школа-інтернат «Мала академія мистецтв ім. Еммануїла Миська»

02.03.1977

Мавдрик

Людмила

Степанівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

02.03.1966

Мартиняк

Галина

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

03.03.1972

Пітула

Світлана

Андріївна

Лівчицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.

08.03.1959

Склярчук

Наталія

Степанівна

Професійний ліцей харчових технологій

09.03.1937

Філіпський

Антон

Григорович

Колишній працівник облвно

09.03.1972

Соловйов

Валерій

Федорович

Колишній зав. ВО Жовківської РДА

10.03.1946

Барна

Марія

Михайлівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

10.03.1940

Матросова

Людмила

Павлівна

Колишня зав Залізничного райво

12.03.1982

Романяк

Оксана

Володимирівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

13.03.1941

Лісний

Петро

Антонович

Колишній зав Личаківського райво

16.03.1952

Яцейко

Марія

Григорівна

Облрада профспілки працівників освіти і науки

21.03.1938

Бокотей

Андрій

Андрійович

Львівська національна академія мистецтв

22.03.1956

Ковальова

Людмила

Леонідівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

23.03.1978

Джурик

Наталія

Ігорівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

23.03.1969

Мельник

Любов

Ярославівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

23.03.1958

Піхоцька

Надія

Михайлівна

Професійний гірничо-будівельний ліцей м. Червоноград

24.03.1948

Янів

Павло

Петрович

Державний вищий навчальний заклад Дрогобицький коледж нафти і газу

24.03.1943

Пронь

Роман

Романович

Колишній заст. начал. Управління освіти і науки

25.03.1964

Гевало

Василь

Михайлович

Художнє професійно-технічне училище № 14 смт. Івано-Франкове

27.03.1950

Гложик

Любомир

Володимирович

Професійний ліцей смт. Нижанковичі

28.03.1964

Дзюбінський

Володимир

Іванович

Професійний політехнічний ліцей м. Самбір

29.03.1960

Хобзей

Павло

Кузьмович

Заступник Міністра освіти і науки України

Іменинники К В І Т Н Я

01.04.1947

Куштай

Ярослав

Васильович

Колишній працівник ДОН

01.04.1964

Андрусяк

Тарас

Григорович

Правничий коледж ЛНУ ім. Івана Франка

01.04.1955

Ковальчук

Любомир

Маркіянович

Вищий навчальний КЗ ЛОР «Самбірський медичний коледж»

04.04.1958

Сольвар

Любомир

Михайлович

ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж»

07.03.1983

Ігнатович

Анатолій

Олександрович

Обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Монмолодьспорту України

09.03.1974

Квак

Олександр

Володимирович

Бродівський педагогічний коледж

09.03.1986

Маланка

Ірина

Іванівна

Департамент освіти і науки ЛОДА

13.04.1976

Либа

Галина

Олексієвна

Департамент освіти і науки ЛОДА, ЦБ № 1

13.04.1953

Фалалєєва

Наталя

Анатоліївна

Департамент освіти і науки ЛОДА

13.04.1946

Павлівський

Богдан

Михайлович

Ветеран освітянської праці

15.04.1959

Чернега

Валентина

Григорівна

Відділ освіти Мостиської РДА

18.04.1961

Корилюк

Ольга

Михайлівна

Департамент освіти і науки ЛОДА, управління ПТО

19.04.1965

Кийко

Андрій

Олександрович

Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр

22.04.1943

Дмитришин

Василь

Федорович

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету

25.04.1958

Антоник

Михайло

Стефанович

Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства

26.04.1975

Лака

Оксана

Іванівна

Обласна ПМПК

27.04.1962

Матвіїв

Ігор

Іванович

Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту

27.04.1962

Лотоша

Олександр

Віталієвич

СДЮСШОР №2

30.04.1966

Соха

Юрій

Іванович

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Іменинники Т Р А В Н Я

01.05.1957

Стащак

Ніна

Андріївна

Навчально-реабілітаційний Центр

«Світанок»

01.05.1945

Рощеткаєва

Катерина

Григорієвна

Департамент освіти і науки ЛОДА,  ЦБ №2

01.05.1945

Васянович

Григорій

Петрович

Львівський навчально-науковий центр

професійної освіти

Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

03.05.1948

Яницький

Петро

Степанович

ЗАТ «Львівський інститут менеджменту»

05.05.1948

Снітинський

Володимир

Васильович

Львівський національний

аграрний університет України

09.05.1958

Зеленко

Любов

Василівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

15.05.1954

Бородчук

Іванна

Антонівна

Мала академія наук

19.05.1941

Туниця

Юрій

Юрійович

Національний лісотехнічний

університет України

27.05.1954

Гаврих
Ярослав
Теодорович

Заступник начальника обласного управління з фізичного виховання та спорту

28.05.1955

Сислюк

Ірина

Петрівна

Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

29.05.1945

Луць

Іван

Михайлович

Львівський медичний коледж

післядипломної освіти

29.05.1953

Лісна

Мирослава

Михайлівна

Відділ освіти

Пустомитівської райдержадміністрації

31.05.1953

Сенько

Ярослав

Петрович

Підгірцівська спеціальна загальноосвітня

школа-інтернат для дітей І-ІІ ст.

 

 

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook