Період публікації:

від

до

Категорія:

Спортивні секції, клуби, гуртки

 

min
max

Галицький район

"Авіаційно-спортивний клуб" ТСО України
м. Львів, Левицького, 84, (032) 275-05-91

“Атлет”, Секція айкідо

м. Львів, С. Крушельницької, 23

"Багіра", спортивний клуб, художня гімнастика

м. Львів, генерала Грекова, 1. Спортивний зал СКА,

http://home.lviv.farlep.net/~bagira/

Велорух", клуб з велотуризму, екотуризму
м. Львів, Ф. Ліста, 1, (032) 272-19-40

“Вікторія”, секція велоруху і туризму

м. Львів, Менделеєва, 8

“Вікторія”, секція велоруху і туризму, НСОУ “Пласт”
м. Львів, І. Франка, 54

"Галицький Автомобільний клуб"
м. Львів, Дністерська, 17, (032) 241-72-43
 
"Галицький районний спортивно-технічний клуб" ТСО України
м. Львів, Свєнціцького, 7, (032) 276-07-72

“Гамбіт”, шахова школа

м. Львів, Тютюнників, 25

"Горішок",
м. Львів, Театральна, 15, (032) 233-84-50

"Дозвілля", клуб, настільний теніс,

м. Львів, Енергетична, 1

"Львівський шаховий клуб"
м. Львів, Фредра, 1, (032) 272-06-34

“Майстер”, секція єдиноборств, азбуки Морзе

м. Львів, Коперніка, 24

“Олімпійська надія”
Тренується команда “Сокіл-регбі”

м. Львів, Литвиненка, 11

"Олімпія", клуб з велоспорту
м. Львів, Левицького, 67

“Ореол”, важка атлетика

м. Львів, Щепкіна, 5

“Пласт” НСОУ
м. Львів, Тютюнників, 25

“Ровесник”, настільний теніс, виховні заходи

м. Львів, Ф. Ліста, 2

"Рондо" спортивно-танцювальний клуб
м. Львів, Театральна, 22/ 16, (032) 241-32-11

“Срібна ракетка”, "Зміна”
карате, таеквондо, настільний теніс, масові заходи

м. Львів, Тютюнників, 49

УДЮМК Галицького району

м. Львів, Ф. Ліста, 2,  (032) 244-55-29

Залізничний район

 "Аеліта" клуб, спортивні, бальні танці

м. Львів, С. Петлюри, 36

"Асгарда" клуб, бойовий гопак

м. Львів, Вірменська, 7

"Атлет" клуб, загальна фізична підготовка,

“Гаккеншмідт” секція атлетичної гімнастики

м. Львів, Шараневича, 9, (032) 262-90-52

“Богатир”, секція дзюдо

м. Львів, Виговського, 29-А, (032) 62-64-91

"Імпульс" настільний теніс,

"Легенда" гурток спортивного орієнтування

м. Львів, Городоцька, 293

"Львів" волейбольний клуб
м. Львів, Смаль-Стоцького, 34/ 7, (032) 237-31-68

"Пілот" клуб з настільного тенісу, комп'ютерний клуб
м. Львів, Петлюри, 39,  (032) 262-90-52

“Регбі” регбі-клуб

м. Львів, Озаркевича, 6

“Родинний клуб”, ГО “Віра і Світло”, “Марійська дружина”,
шахи, робота з неповносправними дітьми

м. Львів, С. Петлюри, 37

"Секція туризму"

м. Львів, Комарова, 3

“Сила” секція атлетичної гімнастики, загальна фізична підготовка

м. Львів, Роксолани, 23

УДЮМК Залізничного району

м. Львів, Виговського, 34 (каб. 318),  (032) 295-82-46

Личаківський район

“Багато сердець” настільний теніс, шахи

м. Львів, Дж. Вашингтона, 5-А

“Богатир” клуб атлетичної гімнастики, настільний теніс
м. Львів, Корольова, 10

“Ватра" клуб, секції настільного тенісу, футболу, шахів, карате-до

м. Львів, І. Коціловського, 16

"Велоклуб"

м. Львів, Й. Сліпого, 12

"Галичина" Обласний реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів
м. Львів, Харківська, 6, (032) 276-67-70

“Голіаф” атлетична секція

м. Львів, Пекарська, 93

"Голіаф", "Міцний горішок", клуб з атлетизму
м. Львів, Зустрічна, 1

“Едельвейс”, шахи

м. Львів, Личаківська, 75

Личаківський районний спортивно-технічний клуб ТСО України
м. Львів, Зелена, 143, (032) 270-45-02

"НЕМО" клуб підводного плавання
м. Львів, Петрушевича, 2,  (067) 979-85-37

"Секція дзюдо", "Манівці" клуб зі спортивно-оздоровчого туризму,

"Терен" військово-патріотична підготовка

м. Львів, Медової печери, 29

“Умілі руки”, "Світанок" настільний теніс

м. Львів, Пасічна, 64

УДЮМК Личаківського району

м. Львів, Левицького, 67,  (032) 275-01-49

Сихівський район

"Дозвілля" клуб, секція з футзалу,

м. Львів, Зубрівська, 30 (СШ №84)

"Дозвілля" клуб, футбол, футзал,

м. Львів, Кос-Анатольського, 10 (СШ №93)

"ІнтерСіті" - школа східних єдиноборств

м. Львів, пр. Червоної Калини, 62-А

"Центр туризму, спорту та екскурсій" Сихівського району

м. Львів, Чукаріна, 9, (032) 221-64-70

УДЮМК Сихівського району

м. Львів, Зубрівська, 9/ 225,  (032) 221-76-36

Франківський район

“Атлант” атлетична гімнастика

м. Львів, Стрийська, 94

“Атлант-2” атлетична гімнастика,

настільний теніс, рукопашний бій, футбол, бокс

м. Львів, В. Великого, 39

"Атлетичний гімнастика"

м. Львів, Кременецька, 14

"Барвінок" дитячий гурток

м. Львів, Антоновича, 47, (032) 237-24-22

“Беркут” СДЮШОР,
секція зимових видів спорту

м. Львів, Остроградських, 12

"Гурток авіамоделістів" ЛМДЮТШ

м. Львів, Мельника, 7

“Олімпія” ДЮСШ,

секція стрільби з лука

м. Львів, Антоновича, 66

"Мандри" гурток, спортивний та пішохідний туризм

м. Львів, Стрийська, 24

"Парашутна школа" ЛМДЮТШ

м. Львів, Єфремова, 83

“Пласт” НСОУ

м. Львів, Рудницького,76

"Регбі" регбі-клуб
м. Львів, Озаркевича, 6 

"Ринг" секція боксу
м. Львів, Стрийська, 20

УДЮМК Франківського району

м. Львів, Чупринки, 85 (каб. 423, 424)

Франківський районний спортивно-технічний клуб ТСО України, філія №1
м. Львів, Конотопська, 6, (032) 237-40-11

"Шаховий клуб"

м. Львів, Наукова, 76

"Шкіряна рукавичка" олімпійський бокс

м. Львів, Стрийська, 20

Шевченківський район

“Атлетичний клуб”, "Геракл" клуб,

загальнофізична підготовка, футбол

м. Львів,  Масарика, 12

"Велоклуб", брейк-данс
м. Львів, Жовківська, 47

Гранд клуб "Софія"
м. Львів, просп. Шевченка, 10, (032) 272-90-00

“Золотий Лев” атлетична гімнастика

м. Львів, Д. Галицького 14

“Золотий Лев” атлетична гімнастика, карате-до

м. Львів, Яворівського, 7

“Золотий Лев”, кікбоксинг, дитяче карате, айкідо, капоейра,

аеробіка, футбол, школа виживання, дит. майданчик

м. Львів, Піша, 1

“Котигорошко”, атлетична гімнастика, бодібілдінг, фітнес

м. Львів, Чорновола 19/ 21

Пейнтбольний клуб "Extreme ball"
м. Львів, Горбачевського, 24, (066) 772-22-22

"Помаранч" клуб з настільного тенісу
м. Львів, Озаркевича, 6, (032) 262-90-52

"Сегун" спортивний клуб
м. Львів,  Гетьмана Мазепи, 3-А/ 13, (032) 293-17-28

СК "ІПОН", атлетична гімнастика, дзюдо

м. Львів, Шевченка, 317

"Сокіл" клуб з настільного тенісу та футболу,

Спортивний гурток, ГО “Альфа”,
робота з важкими підлітками

м. Львів, Золота, 22-А, (032) 259-03-62

"Сонечко" клуб з настільного тенісу,

“Юний технік”, гурток “Умілі руки”,
шаховий гурток, авіамодельний 

м. Львів, Гетьмана Мазепи, 13-А, (032) 259-03-62

"Спортивно-туристичний клуб"
м. Львів, Замарстинівська, 132, (СШ №87)

“Умілі руки”, настільний теніс

м. Львів, Замарстинівська, 71

“Юніор клуб” атлетична гімнастика

м. Львів, Варшавська, 167

Жовква:

Спортивний клуб "Лірс"

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 



Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини




Ми у Facebook
Ми у Facebook