Період публікації:

від

до

Категорія:

Соціально-психологічний театр

 

min
max

Мета

Соціально-психологічний театр створюється з метою розвитку креативних та комунікативних здібностей учнів, підвищення рівня їх життєвих компетентностей, подолання негативних явищ в учнівському середовищі та активізації роботи шкільного самоврядування та впровадження інноваційних та інтерактивних методів у навчально-виховний процес.

Основні принципи

Робота соціально-психологічного театру ґрунтується на таких принципах:

  1. Ясність у визначенні сюжету.
  2. Чітко виражений протагоніст. Протагоністом є людина, яка зазнає пригнічення у своєму соціальному середовищі.
  3. В ЦЕ повинно віритися.
  4. Це повинно мати можливість змінюватися.

Тематика

Змістом вистав соціально-психологічного театру є інсценування художніх текстів, п'єси, складені дітьми - акторами або дорослими, - режисером чи керівником театру, імпровізоване інсценування життєвих ситуацій. Основними принципами при відборі тем та п'єс для постановки є їх близькість та співзвучність особистим переживанням дітей, доступність теми для сценічного втілення та її ресурсний та розвиваючий потенціал.

Основною особливістю вистав соціально-психологічного театру є залучення глядачів до сценічного дійства та обговорення проблем, піднятих у виставі.

Організаційні принципи роботи

Керівником соціально-психологічного театру призначається один з працівників психолого-педагогічної служби: практичний психолог, соціальний педагог або педагог-організатор.

До роботи у соціально-психологічному театрі на добровільних засадах залучаються учні 7-10-х класів, з тих, хто виявляє інтерес до сценічної та літературної роботи, а також ті, хто прагне краще пізнати себе та спілкуватися з однолітками, порушує шкільну дисципліну, конфліктує з вчителями, відчуває брак уваги в сімї тощо.

Адміністрація школи надає всебічну підтримку діяльності соціально-психологічного театру в організації репетицій, проведенні вистав та гастролей, моральному стимулюванні учнів-акторів театру.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook