Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці

Переможці 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область) Переможці 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область)   Переможці обласного фестивалю конкурсу 2016        Прізвище та ім'я                          Номінація   Група    Клас                Школа   Бродівський    1   Глущак Анастасія                        Вірш            І          1      Білявецький НВК    2   Климчук Надія                            ...

Переглядів: 315 Коментарів: 0

Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» номінація «Малюнок» Перше місце Пилипець Мар’ян, учень 7класу Щуровицької ЗОШ І-Шст. Радехівського району Євтушко Володимир, учень  7класу Бориславської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ...

Переглядів: 263 Коментарів: 0

Переможці VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Переможці VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Список переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка   серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 5 клас Диплом ІІ ступеня Геряк Лілія Миколаївна, Середня загальноосвітня школа № 51 імені І. Франка...

Переглядів: 390 Коментарів: 0

Переможці та учасники Всеукраїнських учнівських турнірів 2014/2015 навчального року Переможці та учасники Всеукраїнських учнівських турнірів 2014/2015 навчального року Список учасників ХХІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків Диплом учасника Збірна команда Львівської області: Бистрецький Максим Анатолійович, учень 11 класу Жовківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Головко Ірина Романівна, учениця 10 класу Великомостівського навчально-виховного...

Переглядів: 551 Коментарів: 0

Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році (частина 2) Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році (частина 2) Диплом I ступеня 11 клас Кордупель Назарій Романович, Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня - гімназія» Диплом IIІ ступеня 10 клас Подкопаєва Єлизавета Денисівна, Львівський технологічний ліцей Дипломи...

Переглядів: 393 Коментарів: 0

Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році Список переможців та учасників IV етапу ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури Дипломи I ступеня 9 клас Іванишин Катерина Петрівна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Дрогобича 11 клас Тезбір Роксолана Володимирівна, загальноосвітня школа І-ІІІ...

Переглядів: 582 Коментарів: 0

Переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» Переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» Переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику Номінація художній твір у першій віковій категорії: 1 місце – Качеровська Олена, авторська школа «Тривіта», м.Львів; 2 місце – Василишин Надія, зразкова...

Переглядів: 507 Коментарів: 0

Переможці чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» Переможці чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» Список переможців чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» За підсумками захисту творчих проектів журі визначило переможців та призерів у 7-ми номінаціях: «Startup challenge» 1 місце – Шпак Андрій Романович, Львівська Академічна гімназія; 2 місце – Держило Микола Андрійович,...

Переглядів: 431 Коментарів: 0

Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Участь у конкурсі взяли 104 школярі з м.Львова, Нового Роздолу, Самбора, Червонограда, Бродівського, Буського, Городоцького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського,...

Переглядів: 600 Коментарів: 0

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львівському державному університеті фізичної культури вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

У вівторок, 21 лютого, в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся тематичний захід з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – «Україна у боротьбі за незалежність:...

 



Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини




Ми у Facebook
Ми у Facebook