Період публікації:

від

до

Категорія:

Переможці

Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» Переможці фестивалю сімейних та родинних традицій «Українське дерево роду» «Дерево роду» номінація «Малюнок» Перше місце Пилипець Мар’ян, учень 7класу Щуровицької ЗОШ І-Шст. Радехівського району Євтушко Володимир, учень  7класу Бориславської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ...

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Переможці VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Переможці VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Список переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка   серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 5 клас Диплом ІІ ступеня Фляк Софія Ярославівна, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16...

Переглядів: 512 Коментарів: 0

Переможці та учасники Всеукраїнських учнівських турнірів 2014/2015 навчального року Переможці та учасники Всеукраїнських учнівських турнірів 2014/2015 навчального року Список учасників ХХІІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків Диплом учасника Збірна команда Львівської області: Бистрецький Максим Анатолійович, учень 11 класу Жовківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Головко Ірина Романівна, учениця 10 класу Великомостівського навчально-виховного...

Переглядів: 631 Коментарів: 0

Переможці 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область) Переможці 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область) Список переможців 15-го обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі» (область) 2016 Прізвище та ім'я                          Номінація   Група    Клас                Школа Бродівський    1   Глущак Анастасія                      Вірш            І          1      Білявецький...

Переглядів: 446 Коментарів: 0

Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році (частина 2) Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році (частина 2) Диплом I ступеня 11 клас Кордупель Назарій Романович, Львівський навчально-виховний комплекс імені В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ступеня - гімназія» Диплом IIІ ступеня 10 клас Подкопаєва Єлизавета Денисівна, Львівський технологічний ліцей Дипломи...

Переглядів: 471 Коментарів: 0

Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році Переможці та учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році Список переможців та учасників IV етапу ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури Дипломи I ступеня 9 клас Іванишин Катерина Петрівна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Дрогобича 11 клас Тезбір Роксолана Володимирівна, загальноосвітня школа І-ІІІ...

Переглядів: 670 Коментарів: 0

Переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» Переможців обласного дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» Переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику Номінація художній твір у першій віковій категорії: 1 місце – Качеровська Олена, авторська школа «Тривіта», м.Львів; 2 місце – Василишин Надія, зразкова...

Переглядів: 593 Коментарів: 0

Переможці чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» Переможці чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» Список переможців чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт 2015» За підсумками захисту творчих проектів журі визначило переможців та призерів у 7-ми номінаціях: «Startup challenge» 1 місце – Шпак Андрій Романович, Львівська Академічна гімназія; 2 місце – Держило Микола Андрійович,...

Переглядів: 503 Коментарів: 0

Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Переможці обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Участь у конкурсі взяли 104 школярі з м.Львова, Нового Роздолу, Самбора, Червонограда, Бродівського, Буського, Городоцького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського,...

Переглядів: 693 Коментарів: 0

Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook