Період публікації:

від

до

Категорія:

У червні на Львівщині стартує літня оздоровча кампанія для дітей

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017 

min
max

За кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації закупив 2 780 путівок для дітей пільгових категорій.

У першочерговому порядку оздоровчі путівки нададуть дітям-сиротам; дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітям учасників антитерористичної операції; дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування.

Діти оздоровляться у дитячих закладах Львівщини, зокрема «Дружба», «Зелений гай», «Нафтуся Прикарпаття», «Світанок», «Ровесник».

На узбережжі Чорного моря діти відпочиватимуть в оздоровницях Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Окрім того, за кошти державного бюджету для дітей області виділять путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та до Міжнародного дитячого центру «Артек», який тимчасово розташувався під Києвом – в Пущі-Водиці.

Також на запрошення Львівщини на відпочинок приїдуть 100 дітей учасників антитерористичної операції з Херсонської області в межах програми обміну.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

З початку червня за кошти обласного бюджету оздоровили майже тисячу дітей пільгових категорій З початку червня за кошти обласного бюджету оздоровили майже тисячу дітей пільгових категорій Опубліковано: Четвер, 27 Червня 2019 За кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення закупив понад дві тисячі путівок для оздоровлення дітей на узбережжі Чорного моря та у закладах Львівської області. Відтак, з початку червня оздоровили майже тисячу дітей пільгових категорій. Про це повідомили сьогодні, 27 червня,...

Переглядів: 1067 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

Впродовж червня у шкільних таборах відпочили майже 23 тисячі дітей Впродовж червня у шкільних таборах відпочили майже 23 тисячі дітей Опубліковано: Вівторок, 18 Червня 2019 Впродовж червня в області функціонують 514 таборів, у яких відпочили 22 937 дітей. Про це сьогодні, 18 червня, зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. «Пришкільні літні табори працюватимуть на базі закладів освіти. Такі табори – одна із складових щодо забезпечення...

Переглядів: 732 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook