Період публікації:

від

до

Категорія:

Фінансово грамотних читачів шукають на 23 Форумі видавців

Опубліковано: П`ятниця, 16 вересня 2016 

min
max

У рамках 23 Форуму видавців на стенді Університету банківської справи представлено усі навчально-методичні матеріали курсу «Фінансова грамотність» для учнів 2-10 класів.

Усі відвідувачі Форуму видавців можуть придбати навчальну літературу та пройти символічний тест, який містить запитання на фінансову тему.

Ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко сподівається, що рух за фінансову просвіту ставатиме все глобальнішим та завдяки Міністерству освіти до 2019 року курс впровадять у загальноосвітніх закладах І-ІІ рівнів акредитації в усіх регіонах України.

«Сьогодні у рамках експерименту кожна школа від великого міста до маленького села можуть ввести курс «Фінансова грамотність» у навчальну програму. Усі навчально-методичні матеріали для вчителів є у вільному доступі на сайті Інституту модернізації освіти МОН України. Дуже приємно, що цікавість до цієї теми постійно зростає і все більше вчителів проходять спеціальні тренінги та навчання у рамках реалізації цього проекту», – зазначив гість Форуму видавців, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Роман Гладковський.

Наталія Забуга, завідувач сектору фінансової грамотності та навичок підприємництва «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України, вважає, що сьогодні дуже важливо, аби школи, особливо сільської місцевості, мали змогу отримати безкоштовну навчальну літературу з фінграмотності у друкованому вигляді.

«Підготовка тренерів, вчителів настільки масштабно діє, що в Інститутах післядипломної педагогічної освіти в рамках проекту під керівництвом Тамари Смовженко вже створено спецкурс для перепідготовки вчителів, є навіть спеціальний курс, створений для батьків. Процес фінансової просвіти запущений і є незворотнім», – підкреслила Наталя Забуга.

За інформацією прес-служби Університету банківської справи

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівському форумі видавців відзначили навчальні посібники курсу «Фінансова грамотність» На Львівському форумі видавців відзначили навчальні посібники курсу «Фінансова грамотність» Опубліковано: П`ятниця, 23 вересня 2016 У рамках заходів 23 Форуму видавців у Львові відбулася презентація на тему «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні: досвід та перспективи». Під час презентації були представлені курс «Фінансова грамотність» для учнів 2-10 класів, а також результатам моніторингу рівня знань учнів та психологічної...

Переглядів: 2599 Коментарів: 0

Видання Університету банківської справи стали переможцям 23 Форуму видавців (фото) Видання Університету банківської справи стали переможцям 23 Форуму видавців (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 вересня 2016 Вчора, 15 вересня, у приміщенні Львівської оперти Відбулась церемонія нагород «Найкраща Книга Форуму – 2016». Премії вручала співголова журі, ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко. За її словами, щороку на Форумі з’являється все більше цікавих якісних україномовних видань як для...

Переглядів: 2804 Коментарів: 0

Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook