Період публікації:

від

до

Категорія:

2017 рік – «Рік німецької мови»

Опубліковано: Середа, 01 березня 2017 

min
max

Україна та Німеччина ініціюють питання проведення у 2017 році Року німецької мови в Україні. Про це йшлося на зустрічі міністра освіти України Лілії Гриневич з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні паном Ернстом Райхелєм.

Зокрема, сторони зазначили, що німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.
Вона зазначила, що країни продуктивно співпрацюють у багатьох сферах. Зокрема, розвинена співпраця між університетами: білатеральні програми, спільні обміни в рамках Еразмус+.
Сторони зазначили, що між Німеччиною та МОН також налагоджено активну співпрацю з обміну досвідом у сфері професійно-технічної освіти, зокрема, щодо впровадження дуального навчання, коли 30% навчання студента ПТНЗ є теоретичним і проходить в аудиторії, а 70% - практичним і проходить на виробництві.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

2017 -  проголошено роком німецької мови 2017 - проголошено роком німецької мови Опубліковано: Четвер, 05 січня 2017 2016 рік президент України проголосив роком англійської мови. Для цього було створено освітні проекти, в тому числі й безкоштовні. Це впровадження відкрило українцям нові можливості та перспективи, а найголовніше допомогло забезпечити євроінтеграцію Укрїани. Саме тому на вивченні англійської мови влада...

Переглядів: 1757 Коментарів: 0

Рік німецької мови Рік німецької мови Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 В Україні триває Рік німецької мови. Тому у НВК ім.о.І.Могильницького с.Міженець, підтримуючи цю кампанію, вчитель німецької мови Мала Т. Б. провела 15 лютого відкритий урок у 6 кл. на тему " Mein Tagesablauf "("Мій розпорядок дня"). Під час уроку вчитель з дітьми, використовуючи сучасні технології навчання,мультимедійні...

Переглядів: 555 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook