Період публікації:

від

до

Категорія:

Володимир Ковтунець: «Залучення українських викладачів, науковців та студентів до вивчення англійської мови дозволить запустити процес змін не тільки в освіті»

Опубліковано: Понеділок, 07 листопада 2016 

min
max

Міністерство освіти і науки України та Соціальний проект «Lingva.Skills» пропонують освітянам, студентам та науковцям пройти безкоштовні курси англійської мови за інноваційною технологією.

У четвер, 3 листопада, в Укрінформі відбулась прес-конференція, на якій була презентована онлайн-платформа з вивчення іноземних мов – «Lingva.Skills». За словами авторів проекту, специфіка запропонованої методики полягає в активному використанні мови та постійному тренуванні як вже засвоєного раніше матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання.

Як відзначив Перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, співпраця відомства і проекту відбувається в рамках Року англійської мови, але не обмежується короткостроковими завданнями. Він зазначив, що вільне володіння однією з іноземних мов має стати освітнім стандартом.

«Міністерство твердо стоїть на позиції, що мовна кваліфікація, рівень мовної грамотності в іноземних мовах повинні стати обов`язковим елементом освітніх стандартів, елементом освітньої кваліфікації», - запевнив Володимир Ковтунець. На його думку, випускники третього рівня освіти – аспіранти – повинні володіти принаймні англійською мовою не нижче рівня В2.

Нагадаємо, що навчання у проекті – безкоштовне. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи. Навчатися можна в будь-який час. Зараз можна пройти рівні А1 – А2. З нового року будуть доступні рівні В1 и В2. Крім того, за словами розробників, зараз опрацьовується можливість впровадження вивчення за допомогою проекту інших іноземних мов.

Автори проекту також розглядають можливість впровадити змішану форму навчання (blended learning). Так, вже зараз найкращі студенти Lingva.Skills можуть поєднувати он-лайн і оф-лайн форми навчання з англійської мови в Київському національному університеті Тараса Шевченка.

Проректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Петро Бех повідомив, що університет ініціював створення робочої групи та проведення всеукраїнської конференції за участю представників ВНЗ щодо запровадження змішаного навчання (blendedlearning) англійській мові для студентів з використанням технології «Lingva.Skills». Конференція відбудеться 18 листопада 2016 року. Більш детальна інформація щодо участі у конференції за посиланням.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині стартував соціальний проект протидії булінгу «Приймаємо виклик!» На Львівщині стартував соціальний проект протидії булінгу «Приймаємо виклик!» Опубліковано: Середа, 24 квітня 2019 Сьогодні, 24 квітня, під час урочистого відкриття чемпіонату України з регбі-7, відбулося представлення соціального проекту протидії булінгу «Приймаємо виклик». Ця інформаційна кампанія скерована на привернення уваги та запобігання проявам булінгу в учнівському середовищі. Також на створення ефективної...

Переглядів: 249 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

«Scholarship в Україні»: студентка Львівської політехніки виграла грант для сплати навчання «Scholarship в Україні»: студентка Львівської політехніки виграла грант для сплати навчання Опубліковано: Четвер, 18 квітня 2019 Нещодавно відбувся фінал ІІ конкурсу соціального проекту «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту українським студентам. За результатами захисту конкурсних робіт переможцями стали студент Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Макаренко Антон, який отримав грант на...

Переглядів: 367 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Анонси
Календар подій

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»
03 - 04 квітня 2020

Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра – 2020»

Опубліковано: Середа, 04 березня 2020


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook