Період публікації:

від

до

Категорія:

Англійська мова в літніх таборах

Опубліковано: Понеділок, 25 квітня 2016 

min
max

«Ми виявили, що на сьогоднішній день в нашій країні лише дуже маленьке коло дітей мають доступ до сучасних мовних таборів. В першу чергу тому, що більшість батьків не можуть дозволити собі відправити дітей в подібні установи за кордоном» – розповів один з ініціаторів GO Global, народний депутат Мустафа Найєм.

На даний момент більш ніж 3 тисячі шкіл з усієї України попередньо зголосилися цього року організувати мовні табори на базі навчальних закладів. Близько 150 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримають статус «GoGlobal camps».

Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, а літній табір може бути веселим, розважальним, та яскравим.

Зараз Go Global активно шукає волонтерів, носіїв англійської мови або людей, які вільно володіють англійською мовою, – готових присвятити час щоб допомогти вчителям в GoCamps в 119 школах з усіх куточків України. Табори відбуватимуться протягом 2-3 тижнів, з 4 червня по 26 червня.

За словами Мустафи Найєма, Go Global вже знайшли необхідні кошти, щоб покрити витрати волонтерів на харчування, проживання і витрати на проїзд в межах України. «Все, що нам потрібно – це ваша готовність прибути в Україну (якщо ви ще не тут) + бажання і час» – додав він.

Для того, щоб стати одним із волонтерів проекту, варто заповнити анкету на сайті або написати на електронну пошту: join@goglobal.com.ua.

Джерело: watcher.com.ua

Немає коментарів

Схожі статті:

 Цікаві уроки англійської мови у 5-х класах - "I LOVE SCHOOL" Цікаві уроки англійської мови у 5-х класах - "I LOVE SCHOOL" Опубліковано: Понеділок, 09 вересня 2019 Уроки англійської мови у 5 - х класах Бориславської ЗСШ-інтернату розпочались із створення правил класу. Повторивши лексику до теми "Школа", алфавіт , кольори учні приступили до виконання проекту. Працюючи в групі, дітки прочитали та переклали правила, які підготував вчитель Щур Н.Т. і створили правила...

Переглядів: 179 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

У Львові проведено олімпіаду з англійської мови У Львові проведено олімпіаду з англійської мови Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019 У Львові проведено вже ІІІ етап олімпіади з англійської мови «Young English Learners» серед школярів 4-х класів наших шкіл. Такі змагання організовано задля удосконалення вмінь і навичок самостійної роботи учнів, підвищення їх рівня знань та ерудиції. 30 школярів, які стали переможцями районного...

Переглядів: 242 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook