Період публікації:

від

до

Категорія:

Крути (Жовківщина)

Опубліковано: Понеділок, 30 січня 2017 

min
max

29 січня вшановується пам’ять Героїв Крут. Згадуємо ті криваві події, що сталися на залізничній станції. Коли зовсім юні і молоді хлопці виступили проти більшовицької армії, яка наступала на Київ.

З нагоди цих подій у Волицькій школі 27 січня 2017 року було проведено ряд заході:  виховні години, загальношкільна лінійка і конференція  під керівництвом вчителя історії  Наумка Р.С. , для учнів 9-11 класів за участю учнів 10 класу, а саме: Федюк Галини, Заремської Андріани, Пелик Марії і Мороз Олени, які виступили  перед учнями з доповідями. Також, було переглянуто документальний фільм про Крути.

Захід було завершено вшануванням пам’яті Героїв Крут хвилиною мовчання і виконанням Гімну.

Немає коментарів

Схожі статті:

"ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК" У ЛЬВОВІ "ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК" У ЛЬВОВІ Опубліковано: Четвер, 29 Червня 2017 "ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК" У ЛЬВОВІ      Днями вихованці центру літнього відпочинку "Веселий вулик" Жовківського центру творчості їздили в м. Львів, де у "Форумі" подивилися цікавий мультфільм.          А сьогодні у День творчості дивували своїми аплікаціями, піснями, танцями та малюнками.

Переглядів: 654 Коментарів: 0

Відділи освіти

ГО «Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». ГО «Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». Опубліковано: П`ятниця, 23 Червня 2017 Жовківський районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» гостинно зустрів фахівців Жовківського районного центру зайнятості, котрі 20 червня провели виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді. У таборі ми працювали поруч з представниками ГО «Об’єднання учасників...

Переглядів: 475 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook