Період публікації:

від

до

Категорія:

Виховна година: «Доброта і милосердя у твоєму житті»

Опубліковано: Вівторок, 09 лютого 2016 

min
max

2 лютого 2016 року у КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат в 6- му класі вихователь Варивода Н.В. провела  виховну годину: «Доброта і милосердя у твоєму житті» 

Добрі слова – це сади

Добрі слова – це коріння

Добрі думки – квіти

Добрі справи – плоди.

Вихователь за мету поставила наступне: ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любові і поваги до ближнього; виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися; розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний інтерес.

Варивода Н.В. свою виховну годину розпочав з того, що ми часто чуємо ці слова: доброта, сердечність, людяність, милосердя. Сьогодні ми порушимо проблеми милосердя, доброти, чуйності, співпереживання, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді. Цілком природнім і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за беззахисного.  Кожен із вас, хто сидить у цьому класі, вже думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. Кожен хоче жити добре, красиво. Але не потрібно забувати в той же час про свою душу. Дбаючи про матеріальне, не забувати про духовні цінності.

Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння  між людьми, взаємодопомогу, підтримку одне одного. Вони породжують радість, задоволення, повагу, любов між людьми.

Бесіда.  Діти, підкажіть, доброта – це якість людини, що дається при народженні, чи її потрібно виховувати? (Діти висловлюють свої думки). Я також довго думала над цим питанням і дійшла до висновку, що людина повинна постійно удосконалювати себе на протязі життя. Діти давайте спробуємо з’ясувати що таке добро?

Учні висловлюють свої думки.

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку.

Милосердя — щиросердність, співчуття,  любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, інваліда, тяжко хворої людини, людини похилого віку, людини що потрапила в біду.

Я б хотіла, діти щоб ви усвідомлювали свої вчинки, несли за них відповідальність, бо без відповідальності за них, не буде добра  і милосердя

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Година спілкування до Міжнародного дня інваліда Година спілкування до Міжнародного дня інваліда Опубліковано: Вівторок, 06 грудня 2016  02.12.16р. у КЗ ЛОР педагог-організатор Диміцька Г.Б. провела з учнями годину спілкування до Міжнародного дня інваліда «Доброта і милосердя у твоєму житті»  Мета: Ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя,...

Переглядів: 166 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Виховна година до Дня інваліда "Кожна людина потрібна" Виховна година до Дня інваліда "Кожна людина потрібна" Опубліковано: П`ятниця, 04 грудня 2015 До Міжнародного дня інвалідів у КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат був  проведений лекторій «Кожна людина потрібна» вихователем Дулин Г.В. Метою якого  було інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення...

Переглядів: 364 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook