Період публікації:

від

до

Категорія:

Виховна година: «Доброта і милосердя у твоєму житті»

Опубліковано: Вівторок, 09 лютого 2016 

min
max

2 лютого 2016 року у КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат в 6- му класі вихователь Варивода Н.В. провела  виховну годину: «Доброта і милосердя у твоєму житті» 

Добрі слова – це сади

Добрі слова – це коріння

Добрі думки – квіти

Добрі справи – плоди.

Вихователь за мету поставила наступне: ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя, людську гідність, чуйність, любові і поваги до ближнього; виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися; розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний інтерес.

Варивода Н.В. свою виховну годину розпочав з того, що ми часто чуємо ці слова: доброта, сердечність, людяність, милосердя. Сьогодні ми порушимо проблеми милосердя, доброти, чуйності, співпереживання, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді. Цілком природнім і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за беззахисного.  Кожен із вас, хто сидить у цьому класі, вже думає про своє подальше життя, про своє майбутнє. Кожен хоче жити добре, красиво. Але не потрібно забувати в той же час про свою душу. Дбаючи про матеріальне, не забувати про духовні цінності.

Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння  між людьми, взаємодопомогу, підтримку одне одного. Вони породжують радість, задоволення, повагу, любов між людьми.

Бесіда.  Діти, підкажіть, доброта – це якість людини, що дається при народженні, чи її потрібно виховувати? (Діти висловлюють свої думки). Я також довго думала над цим питанням і дійшла до висновку, що людина повинна постійно удосконалювати себе на протязі життя. Діти давайте спробуємо з’ясувати що таке добро?

Учні висловлюють свої думки.

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку.

Милосердя — щиросердність, співчуття,  любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, інваліда, тяжко хворої людини, людини похилого віку, людини що потрапила в біду.

Я б хотіла, діти щоб ви усвідомлювали свої вчинки, несли за них відповідальність, бо без відповідальності за них, не буде добра  і милосердя

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Година спілкування до Міжнародного дня інваліда Година спілкування до Міжнародного дня інваліда Опубліковано: Вівторок, 06 грудня 2016  02.12.16р. у КЗ ЛОР педагог-організатор Диміцька Г.Б. провела з учнями годину спілкування до Міжнародного дня інваліда «Доброта і милосердя у твоєму житті»  Мета: Ознайомити учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; формувати у школярів найвищі людські цінності: ввічливість, милосердя,...

Переглядів: 407 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Виховна година до Дня інваліда "Кожна людина потрібна" Виховна година до Дня інваліда "Кожна людина потрібна" Опубліковано: П`ятниця, 04 грудня 2015 До Міжнародного дня інвалідів у КЗ ЛОР Верхньосиньовидненська спецшкола-інтернат був  проведений лекторій «Кожна людина потрібна» вихователем Дулин Г.В. Метою якого  було інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення...

Переглядів: 658 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook