Період публікації:

від

до

Категорія:

Участь у Золотому мольберті візьмуть діти з 11 країн світу

Опубліковано: Вівторок, 29 травня 2018 

min
max

Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт», а в його межах – конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького», відомий своїми щорічними майстер-класами, пленерами, пересувними виставками, семінарами й конференціями, створенням Львівської муніципальної дитячої галереї та єдиної у світі – «Дитячої галереї під відкритим небом» на площі св. Юра у Львові тощо. Щорічно вже 16 рік поспіль заходи Форуму та Конкурс «Золотий мольберт» проходять на Львівщині за підтримки Департаменту з питань культури, національностей і релігій ЛОДА.

Цього року, щоб реалізувати свій творчий потенціал, понад 1 000 учасників з 11 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехословаччини, Угорщини, Польщі), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України зареєструвались на сайті artclass.lviv.ua та виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками Золотого мольберта.

За результатами літніх пленерів 2017 року 27-28 травня 125 талановитих дітей стали фіналістами Золотого мольберта і розписали на площі перед Палацом Мистецтв у Львові (вул. Коперника, 17) монументальну композицію «Молитва Ангела душі моєї» завдовжки понад 125 метрів.

29 травня журі визначить 20 суперфіналістів, які 30 та 31 травня у Національному музею у Львові ім. Андрея Шепитицького писатимуть на дерев’яному ковчезі ікону на обрану ними тематику.

29 травня о 16:00 у Палаці Мистецтв відкривається персональна виставка Павла Шачка – фіналіста Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

В межах відкриття за результати фіналу, журі оголосить списки учасників суперфіналу.

Традиційно у Львові 1 червня декілька сотень дітей візьмуть участь у Святі дитячої творчості, яке розпочинається о 10:00 у Соборі св. Юра у Львові відправою Архієпископа Львівського Кир Ігоря Возьняка та його благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні.

Після відправи учасники разом із Владикою Ігорем пройдуть духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв, де їх очікують особливі нагороди – срібні та золоті медалі, Гра-Прі Золотий мольберт з благородного металу та діаманту, путівки закордон та на пленери з видатними українськими художниками, багатогранні арткласи у Палаці Мистецтв.

З 2 червня для учасників протягом літа заплановані поїздки по замках та монастирях Львівщини.

За результатами діяльності Форуму відкривають персональні та пересувні виставки дитячих шедеврів у художніх музеях України, на сайті artclass.lviv.ua будуть представлені творчі роботи учасників для всенародного голосування. На шпальтах усіх номерів часопису «Артклас», який у жовтні відзначає свій 15-літній ювілей, друкуватимуться протягом 2018 року дитячі шедеври та методичні досягнення досвідчених педагогів сучасності та їх майстер-класи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Про вручення «Золотого мольберта» Про вручення «Золотого мольберта» Опубліковано: Неділя, 17 Червня 2018 1 червня декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт». 1 червня декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт». Щоб...

Переглядів: 315 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Львівщина – це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, - Олег Синютка під час вручення «Золотого мольберта» (фото) Львівщина – це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, - Олег Синютка під час вручення «Золотого мольберта» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 01 Червня 2018 Сьогодні, 1 червня, декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості «Золотий мольберт». «Я дуже радий, що ми найталановитіших, наймудріших, найгеніальніших можемо зустрічати тут, на Львівщині. Львівщина – це те місце, де...

Переглядів: 443 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook