Період публікації:

від

до

Категорія:

Участь в обласному конкурсі "І слово, і пісня, матусю, тобі"

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017 

min
max

 

      15 травня 2017 року переможці  фестивалю-конкурсу  «І слово, і пісня, матусю, тобі» (відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради , начальник- Чернега В.Г.) брали участь в обласному етапі. Виступ відбувся у культурно-мистецькому центрі «Львівському Палаці мистецтв» за сприянням Союзу Українок.

 Мета: активізація виховної, патріотичної роботи, виявлення літературних, художніх, мистецьких здібностей і обдарувань підростаючого покоління відділом  освіти Мостиської районної державної адміністрації.

  Цьогоріч  на конкурс надійшло 12 творчих робіт, що свідчить про уміння окремих педагогів виявити та підтримати літературно обдарованих учнів.

   У заході брали участь школярі Мостиської ЗОШ №1, №3 I-III ступенів, Липниківської , Підлісецької ЗОШ I-II ступенів, Пнікутського, Стрілецького НВК, Мостиського БДЮТ та Шегинівської ЗОШ I-III  ступенів (Шегинівська ОТГ). Судововишнянського НВК (Судововишнянська  ОТГ).

       Загальна кількість учасників фестивалю-конкурсу у третій номінації –

5 (п’ять) .

При виконанні пісні   було враховано:  вибір пісні, музична інтерпретація, створення сценічного образу. На високому рівні презентували пісню «Мамо моя, голубко сива» учениця 8 класу  Мантошко Христина Пнікутського НВК (керівник: Глоговський А.Е., вчитель музичного мистецтва), дует сестер Риф’як Каріна, Риф’як Сильвія Липниківської ЗОШ I-II ступенів (керівник: Кміть М.І., вчитель музичного мистецтва) пісню про маму.

  Варто відзначити  вчителя музичного мистецтва Глаговського Анатолія Едмундовича Пнікутського НВК , який постійно демонструє не лише на районному, а на обласному рівні відповідну професійну підготовку конкурсантів.

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Про підсумки фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»-2019 року  (Мостиська ОТГ) Про підсумки фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»-2019 року (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Четвер, 27 Червня 2019 Відповідно до листа  відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області  (Мостиська ОТГ) від 02.05.2019 р.  № 671 /01-14 проводився фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі». Конкурс проводиться щорічно за участю  учнів закладів загальної середньої...

Переглядів: 1085 Коментарів: 0

Відділи освіти

Презентація поетичної збірки "Шепіт листя з рідного саду" (Мостиська ОТГ) Презентація поетичної збірки "Шепіт листя з рідного саду" (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Четвер, 19 квітня 2018   Уже стало традицією проводити літературні читання на базі Мостиського закладу загальної середньої освіти №2 I-III ступенів. Так, 17 квітня 2018 року відбувся поетичний медозбір за збіркою Йосифа Івановича Шевчика «Шепіт листя з рідного саду». Підготовлено презентацію про автора, у якій розкрито...

Переглядів: 706 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook