Період публікації:

від

до

Категорія:

День Землі в Ланівській СЗОШ

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

22 квітня увесь світ відзначає День Землі. Це свято було встановлено на 63-ій сесії Генеральної Асамблеї  Організації Об’єднаних Націй у 2009 році. Співавторами виступили понад 50  держав. Традиція святкувати День Землі зародилася в Сполучених Штатах Америки ще в 1970 році. Україна відзначає цей день з 1991 року.Головна мета цієї всесвітньої акції – привернути увагу суспільства в цілому і кожної людини зокрема до проблем Землі, навколишнього середовища.

Метою відзначення Дня Землі є навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям.

Тому  21 квітня 2017 року у Ланівській СЗОШ І-ІІІ ст. педагог-організатор Левко Г.М. провела екологічну гру «Бережи природу для людського роду». У конкурсі взяли участь учні 5 – 8-их класів. Гра проходила у формі мандрівки. Виконуючи завдання, учні демонстрували свої знання з біології, хімії, екології. Переможці та найактивніші учасники отримали оригінальні призи.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook