Період публікації:

від

до

Категорія:

День Землі в Ланівській СЗОШ

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

22 квітня увесь світ відзначає День Землі. Це свято було встановлено на 63-ій сесії Генеральної Асамблеї  Організації Об’єднаних Націй у 2009 році. Співавторами виступили понад 50  держав. Традиція святкувати День Землі зародилася в Сполучених Штатах Америки ще в 1970 році. Україна відзначає цей день з 1991 року.Головна мета цієї всесвітньої акції – привернути увагу суспільства в цілому і кожної людини зокрема до проблем Землі, навколишнього середовища.

Метою відзначення Дня Землі є навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям.

Тому  21 квітня 2017 року у Ланівській СЗОШ І-ІІІ ст. педагог-організатор Левко Г.М. провела екологічну гру «Бережи природу для людського роду». У конкурсі взяли участь учні 5 – 8-их класів. Гра проходила у формі мандрівки. Виконуючи завдання, учні демонстрували свої знання з біології, хімії, екології. Переможці та найактивніші учасники отримали оригінальні призи.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook