Період публікації:

від

до

Категорія:

Екскурсія по святих місцях нашої області.

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

«Прийдіть до мене всі втомлені і обтяжені, і я упокою вас.» Ісус Христос

В період Великого посту  вихователі  7 класу Бориславської ЗСШ-інтернату Шемеляк Н.С. та Шоха І.В. разом зі своїми учнями вирішили провести екскурсію по святих  місцях нашої області. Семикласники відвідали старовинні церкви Мостиського району.

Діти спілкувалися з духовними наставниками. Задавали різноманітні запитання. Дорослі і діти вражені різноманітністю цікавих місць нашої місцевості.

«Як розуміти церкву?  Сім’я – це родинна церква?...» на ці запитання і ще на багато інших діти знайшли відповіді. Церква – це не будинок, це не священники з єпископами – це загал вірних, об’єднаних у правдивій вірі під проводом  церковної  влади, установ.

Духовність сприяє мудрому й справедливому життю у цьому світі. Саме з цього погляду церква має важливе й відповідальне становище в суспільстві.

Наші діти є частиною Христової Церкви, носіями українських традицій і культури. Від них буде залежати   доля нашої церкви.  Саме тому духовному вихованню  учнівської молоді приділяється велика увага.  

Шемеляк Н.С., Шоха І.В., вихователі  

Немає коментарів

Схожі статті:

На днях, 19 січня 2015 року педагог-організатор Ганець М.М. і 42 пластунів Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, здійснили мандрівку у м.Тернопіль, щоб поклонитись новонародженому Дитятку. Побували у храмі св. Петра і Павла, де знаходиться найбільша змонтована шопка в Україні. На днях, 19 січня 2015 року педагог-організатор Ганець М.М. і 42 пластунів Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, здійснили мандрівку у м.Тернопіль, щоб поклонитись новонародженому Дитятку. Побували у храмі св. Петра і Павла, де знаходиться найбільша змонтована шопка в Україні. Опубліковано: Четвер, 22 січня 2015 Заходиш в церкву і диву дивуєшся… Просто, як у казці. Очам не віриться, як руки монахів створили таку красу. Всі спішать до новонародженого Дитятка: пастухи, ангели, царі, звірі. Особливо вражає живий куточок, де відпочивають втомлені ягнята, птахи, звірі. Щоб відчути радість Різдвяних свят, відвідайте...

Переглядів: 1864 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

« Дзвони Чорнобиля» - лінійка-реквієм « Дзвони Чорнобиля» - лінійка-реквієм Опубліковано: Четвер, 27 квітня 2017 В історії нашого народу чимало скорботних дат , спогадів , які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня , коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. В день пам′яті Чорнобильської  катастрофи у Бориславській загальноосвітній санаторній школі –...

Переглядів: 13 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook