Період публікації:

від

до

Категорія:

Екскурсія по святих місцях нашої області.

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

«Прийдіть до мене всі втомлені і обтяжені, і я упокою вас.» Ісус Христос

В період Великого посту  вихователі  7 класу Бориславської ЗСШ-інтернату Шемеляк Н.С. та Шоха І.В. разом зі своїми учнями вирішили провести екскурсію по святих  місцях нашої області. Семикласники відвідали старовинні церкви Мостиського району.

Діти спілкувалися з духовними наставниками. Задавали різноманітні запитання. Дорослі і діти вражені різноманітністю цікавих місць нашої місцевості.

«Як розуміти церкву?  Сім’я – це родинна церква?...» на ці запитання і ще на багато інших діти знайшли відповіді. Церква – це не будинок, це не священники з єпископами – це загал вірних, об’єднаних у правдивій вірі під проводом  церковної  влади, установ.

Духовність сприяє мудрому й справедливому життю у цьому світі. Саме з цього погляду церква має важливе й відповідальне становище в суспільстві.

Наші діти є частиною Христової Церкви, носіями українських традицій і культури. Від них буде залежати   доля нашої церкви.  Саме тому духовному вихованню  учнівської молоді приділяється велика увага.  

Шемеляк Н.С., Шоха І.В., вихователі  

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні 7 класу Бориславської ЗСШ-інтернату - учасники Міжнародного конкурсу "Олімпіс 2017" Учні 7 класу Бориславської ЗСШ-інтернату - учасники Міжнародного конкурсу "Олімпіс 2017" Опубліковано: Середа, 24 травня 2017 Ну що ж ... Навчальний рік підходить до завершення, а учні САНАТОРКИ продовжують долати міжнародні  вершини. Нещодавно ми отримали сертифікати і грамоти за участь у ще одному Міжнародному конкурсі " Олімпіс 2017". Вчитель інформатики Громик Л.Ю. спільно з учителем англійської мови Тимчій В.Ю. залучили...

Переглядів: 11 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

 «У природі – у рідному домі» - туристичний похід учнів 9-го класу Бориславської ЗСШ-інтернату «У природі – у рідному домі» - туристичний похід учнів 9-го класу Бориславської ЗСШ-інтернату Опубліковано: Середа, 24 травня 2017                        З  21  на 22 травня 2017р. дев’ятикласники Бориславської ЗСШ-інтернату разом із своїми вихователями  Кузьміною М.І., Рудяком А.О., Дейнегою А.Ю., Сорокіним О.Б. та  педагогом - організатором Рудяк О.В. вирушили у похід на базу, що розмістилася в чарівному куточку Прикарпаття...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook