Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар директорів ЗНЗ у Стрілківській СЗОШ

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

20 квітня 2017 року на базі Стрілківської СЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Стрийського району на тему: «Бібліотека в системі навчально-виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу». На ньому були присутні завідувач методичного кабінету відділу освіти Стрийської РДА Сьомачок І.Б., методисти відділу освіти Микитчак Г.І., Лозинська Г.Ф., Дурда І.Я. Цікавими і змістовними були виступи шкільного бібліотекаря Череватої С.П., учителя початкових класів Череватої  М.Б.

Про актуальні питання організації діяльності шкільних бібліотек розповіла методист РМК Лозинська Г.Ф., а Сьомачок І.Б. довела до відома присутніх керівників, як здійснювати управління діяльністю шкільної бібліотеки.

Перед присутніми з привітанням виступили учні та директор школи Зарічний Я.О. Директори загальноосвітніх навчальних закладів ознайомились з історією виникнення села Стрілкова, створення в ньому перших осередків освіти, культури, духовності, із визначними людьми, переглянувши відеофільм про село, відзнятий вчителем географії Романишин І.М. На закінчення перед учасниками семінару виступив керівник відділу освіти Стрийської РДА Пищик М.І. 

Немає коментарів

Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook