Період публікації:

від

до

Категорія:

Навчальна практика молодих правознавців (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 21 квітня 2017 

min
max

Навчальна практика є невід’ємною складовою навчального процесу підготовки молодшого спеціаліста у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття відповідного кваліфікаційного рівня і має велике значення для підготовки конкурентоспроможних фахівців для організацій, установ та підприємств різних форм власності.

Метою навчальної практики є ознайомлення студентів зі специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із загально-професійних та спеціальних дисциплін.

Тривалість практики на спеціальності «Правознавство» у виші становить 6 тижнів. За даний період часу студенти повинні закріпити та розширити знання зі спеціальних дисциплін (із 6 галузей права), оволодіти практичними вміннями та навичками майбутнього юриста.

Одним із шляхів підвищення ефективності навчальної практики є залучення практикуючих юристів, які могли б моделювати складні спірні ситуації та розмежувати особливості процесуальних дій, що використовуються контексті майбутньої професійної діяльності.

Для цього керівниками практики – викладачами циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Наталею Загорбенською та Тетяною Шарун під час проведення навчальної практики, спільно з науково-практичним гуртком «Феміда», було організовано для студентів спеціальності «Правознавство», груп ПВ(н) – 14 та 24 зустріч з практикуючим адвокатом Назаром Бобикайло, для того, щоб студенти мали можливість з перших вуст дізнатися про особливості та специфіку роботи адвоката, про наявні проблеми у сфері судочинства та правоохоронних органів, які існують на сьогоднішній день.

Зустріч відбулася у дружній, невимушеній атмосфері. Назар Бобикайло ознайомив студентів з особливостями професії, процедурою набуття статусу адвоката та його сферою діяльності, а також сучасними тенденціями розвитку української адвокатури. Під час виступу Назар Бобикайло зосередив особливу увагу про виконання свого професійного обов’язку та правилах адвокатської етики і безпеки. Неодноразово адвокат посилався на приклади з власної юридичної практики та наголошував на важливості знання та норм законодавства, про найважливішу та найпотрібнішу дисципліну під час навчання. Назар Бобикайло зазначив, що теорія права та держави є підвалиною розуміння правової системи країни, а також закликав студентів не обмежуватись лише знаннями, які одержують у коледжі, а й працювати самостійно, а навчальний заклад має дати студенту вміння критично мислити і робити власні висновки.

Мета даного заходу – надати студентам можливість поспілкуватися з практикуючим фахівцем, поставити актуальні запитання, порівняти теорію з практикою, що дасть змогу студентам в майбутньому отримати практичний професійний досвід, який позитивно вплине на навчальний процес і вибір студентом сфери діяльності.

Молоді фахівці активно задавали питання та, безумовно, отримали потрібні практичні знання від досвідченого юриста-практика.

За словами Наталі Загорбенської та Тетяни Шарун, подібні заходи під час проведення навчальної практики є досить важливі для юристів-початківців, адже це допоможе в майбутньому обрати ту галузь права, у якій вони бачать себе.

Студенти вдячні організаторам зустрічі та п. Назарію Бобикайло за можливість в отриманні неоціненного досвіду, а викладачі сподіваються, що здобуті під час спілкування знання стануть у нагоді молодим фахівцям.

На завершення Назар Бобикайло запросив охочих приходити на судові засідання для отримання досвіду, щоб потім найактивніших студентів працевлаштувати, та побажав майбутнім правникам завжди залишатися людьми, незважаючи на високі посади чи ранги, бути вірним законові, служити людині і справедливості та пам’ятати, що від їхнього рішення залежить доля людини.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – серед переможців обласної олімпіади з правознавства (фото) Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – серед переможців обласної олімпіади з правознавства (фото) Опубліковано: Субота, 03 березня 2018 Нещодавно на базі Львівського торговельно-економічного університету у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. було проведено ІІ етап обласної олімпіади з правознавства серед студентів. З вітальним...

Переглядів: 213 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львівському кооперативному коледжі провели олімпіаду з правознавства (фото) У Львівському кооперативному коледжі провели олімпіаду з правознавства (фото) Опубліковано: П`ятниця, 27 жовтня 2017 Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели олімпіаду з юридичних дисциплін серед студентів III та IV курсів спеціальності «Правознавство», в якій студенти мали можливість проявити рівень набутих теоретичних знань в навчальному...

Переглядів: 154 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook