Період публікації:

від

до

Категорія:

Літературний конкурс «Первоцвіт – 2017»

Опубліковано: Середа, 19 квітня 2017 

min
max

10-й районний конкурс літературної творчості серед дітей, юнацтва та молоді «Первоцвіт» зібрав 35 учасників.

Фінальне дійство ювілейного літературного конкурсу «Первоцвіт – 2017» нещодавно відбулося у м.Радехові. Організатори конкурсу, модератори зустрічі бібліотекар районної бібліотеки Наталія Мандюк та учасниця творчого об’єднання «Тарасова криниця», тележурналіст, поетеса Мар’яна Зеленюк запропонували насичену програму.

Конкурсанти зустрілися з львівськими письменниками Зеновієм  Филипчуком та Наталією Калиновською, які оцінювали подані на конкурс твори. Почесні гості зустрічі  члени літературного товариства ім.О.Турянського Михайло Костів, Стефанія Лепех, Галина Березюк та Зеновій Твердохліб висловлювали критичні зауваження юним аматорам слова, давали консультації-поради. Конкурсанти із захопленням слухали вірші в авторському виконанні знаних львівських та радехівських поетів.

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами за зайняті призові місця і участь та отримали у подарунок книги з автографами і побажаннями від С.Лепех, З.Филипчука та Н.Калиновської, а також книжкові закладки з логотипом конкурсу.

Ювілейна зустріч супроводжувалася переглядом фільму-спогаду про конкурс «Первоцвіт», який був створений на телестудії «Радехів».

Несподіваними стали музичні дарунки від педагога-музиканта Євгенії Зробок та учениці школи мистецтв Валерії Клочко, які віртуозно виконали етюди на фортепіано у чотири руки.

Особливу зацікавленість викликала презентація нового віршованого роману З.Филипчука «Різдво у пустині» про роки заслання Т.Г.Шевченка.

Конкурс відбувся за фінансової підтримки Радехівської міської ради та при організаційному сприянні директора районної бібліотеки Н.Коляди.

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярів запрошують до участі у літературному конкурсі «Мама Героя» Школярів запрошують до участі у літературному конкурсі «Мама Героя» Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017 Оголошено Всеукраїнський конкурс літературних творів на тему: «Мама Героя», приурочений до Дня матері. В конкурсі можуть брати участь учні 9-11-х класів загальноосвітніх закладів, незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування. На конкурс приймаються літературні твори у жанрі есе,...

Переглядів: 102 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Підсумки районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Підсумки районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Опубліковано: Середа, 05 квітня 2017 4 квітня на стадіоні «Колос» м.Радехів відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» відповідно до розпорядження голови Радехівської РДА від 17.03.2017 № 97. Свято розпочалося з урочистого підняття прапора Національного олімпійського комітету України  разом з...

Переглядів: 99 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook