Період публікації:

від

до

Категорія:

Тиждень математики

Опубліковано: Понеділок, 20 березня 2017 

min
max

У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Яворівського району з 13 по 17 березня 2017 року вчителями початкових класів (Кулішко Г.Я., Пелих Н.В., Пулик М.П., Дудяк І.І.) був проведений Тиждень математики. До учнів завітали Цариця Математика та Піфагор. Кожного дня школярі 1-4 класів подорожували математичною країною, розв’язуючи цікаві задачі, математичні кросворди, ребуси і головоломки.

Учні були учасниками «Конкурсу знавців математики», «Математичного аукціону», інтелектуальної гри «Математичний експрес», «Математичної ігротеки», КВК.

Діти із захопленням оформляли стінгазету «Подорож країною Математики». На завершення предметного тижня Піфагор і Цариця Математика нагородили переможців цінними призами та медалями «Найкращий математик».

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Дітям учасників АТО організували екскурсію аеропортом «Львів» (фото)

Днями дітям учасників АТО зі Львівщини у межах соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» організували цікаву та пізнавальну екскурсію Міжнародним аеропортом «Львів». Про це інформують організатори заходу. Під...

 

 

Ціль Координаційного медіа-центру ЛОДА з питань мобілізації та АТО це висвітлення подій АТО та мобілізації у Львівській області

 


Ми у Facebook
Ми у Facebook