Період публікації:

від

до

Категорія:

Студентів запрошують до участі в конкурсі творчих робіт «НАТО у новітній історії: український контекст»

Опубліковано: Понеділок, 20 березня 2017 

min
max

Центр міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації проводять конкурс творчих робіт «НАТО у новітній історії: український контекст».

Конкурс має на меті розширити інформування активної студентської молоді про діяльність Організації Північноатлантичного договору, сучасний стан та перспективи поглиблення співробітництва між Україною та НАТО.

Участь у конкурсі можуть брати студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Письмові роботи виконуються при консультаційній підтримці наукових керівників з числа викладачів навчальних закладів.

Кандидати на участь у конкурсі повинні до 15 квітня заповнити реєстраційну форму на сайті Центру міжнародної безпеки та партнерства.

Творчий конкурс студентських робіт проходитиме у два етапи. На першому етапі студенти представлятимуть письмові роботи (кінцевий термін подачі робіт на конкурс – 20 квітня). Другий етап включатиме складання тестового завдання, вікторину (кросворд, ребус тощо) та презентацію-виступ за матеріалами письмової роботи учасника. Фінал конкурсу відбудеться 3 червня на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 067-670-40-92 (Кучик Олександр Сергійович).

Зазначимо, що конкурс проходить в рамках реалізації програми співпраці між Центром міжнародної безпеки та партнерства з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо поширення інформації та знань серед різних верств населення України про діяльність Організації Північноатлантичного договору з реалізації співробітництва з нашою державою.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Стартував Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» Стартував Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» Опубліковано: Середа, 18 квітня 2018 Студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Мета конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати актуальні та малодосліджені сторінки...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Студентів-правників запрошують до участі у конкурсі творчих робіт Студентів-правників запрошують до участі у конкурсі творчих робіт Опубліковано: Вівторок, 07 листопада 2017 Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України проводять конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право», на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». Конкурсні...

Переглядів: 209 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook