Період публікації:

від

до

Категорія:

Брейн-ринг "Йдемо з дитинства до Шевченка" у Ясеновецькому НВК (фото)

Опубліковано: Понеділок, 20 березня 2017 

min
max

13 березня в Ясеновецькому НВК під керівництвом учителя української мови та літератури Стрілець Г. Б. було проведено брейн-ринг «Йдемо з дитинства до Тараса».

Змагалися дві команди: «Вербиченька» та «Пастушки». Оригінальним був їхній вихід та привітання. Учасники проходили такі раунди: «Відомий і невідомий Шевченко», «Поетичний», «Мені 13-й минало», «Музичний», «Театр», «Автопортрет». Учні читали вірші, виконували пісні, розігрували сценки, відповідали на запитання. Команда «Пастушки» набрала 67 балів, а команда «Вербиченька» - 65.

Учитель української мови та літератури Стрілець Г. Б. та директор НВК Рак М. М. подякували учням за активність, ерудованість, знання. Учасників брейн-рингу було нагороджено дипломами знавців творчості Т. Г. Шеченка та переможців.

Немає коментарів

Схожі статті:

Волонтерська робота у Ясеновецькому НВК (фото) Волонтерська робота у Ясеновецькому НВК (фото) Опубліковано: Понеділок, 24 квітня 2017 19 квітня волонтери Ясеновецького НВК відвідали Золочівський територіальний центр і привітали літніх людей із Великодніми святами. Дівчатка водили гаївки, співали пісні, прославляючи воскреслого Христа. Директор Ясеновецького НВК Рак М.М. привітав голову станичного братства УПА пана  Ярослава  Безпалька,...

Переглядів: 5 Коментарів: 0

Відділи освіти

Акція "Посади дерево Миру" у Ясеновецькому НВК (фото) Акція "Посади дерево Миру" у Ясеновецькому НВК (фото) Опубліковано: Вівторок, 18 квітня 2017 4 квітня 2017 року учні та вчителі Ясеновецького НВК в рамках весняної толоки провели акцію «Посади Дерево Миру» у сквері біля Стіни пам’яті Небесної Сотні. Упорядкували клумбу, обкопали калину, яку посадили минулого року. Також посадили ще 25 калин.  

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook