Період публікації:

від

до

Категорія:

Школа педагогічної майстерності учителів - філологів у Гологірському НВК (фото)

Опубліковано: Понеділок, 20 березня 2017 

min
max

Нещодавно у  Гологірському НВК відбулося засідання школи педагогічної майстерності учителів української мови та літератури. У ньому взяли участь: методист РМК Паздзірська М.М., учителі української мови та літератури району, дирекція НВК.  Засідання проводила керівник школи педагогічної майстерності Лісова Зоряна Ігорівна. Тема заняття: «Використання інтерактивних технологій  на уроках української мови та літератури».

Керівник ШПМ  Лісова З.І. ознайомила присутніх із планом проведення засідання. Учителі – філологи побували на відкритому уроці з української мови у 6 класі на тему: «Мандрівка в казкову країну Прикметниковію», який провела  Мичка С.Б. Кожен  етап уроку  був змістовний і творчий. Урок – подорож  складався із окремих станцій («Інтелектуальна», «Пізнавальна», телепередача «Актуальне інтерв’ю», «Фізкультхвилина», «Розважально – ігрова станція»). На уроці узагальнення і систематизації знань учнів учитель використовувала різні форми і методи: робота в групах, вправа – гра «Світлофор», робота із таблицею, творче завдання , бліц – турнір, гра «Хто швидше». Також  школярі  повторили правопис прикметників («Розумне перо»). Висвітлюючи тему, учні досконало володіли теоретичним матеріалом,  захоплююче працювали в парах, перевтілились у казкових персонажів «Іменник» і «Прикметник». Доповнення до уроку була чудово  продумана презентація, цікавий дидактичний матеріал.  Світлана Богданівна – творча людина, яка вміє зацікавити учнів, заохочувати до роздумів, співпраці. Відчувається тісний контакт учителя і учнів. Методист РМК  Паздзірська М.М. подякувала вчителю і учням за плідну роботу на уроці.

Проведено музично –літературну  композицію, присвячену 146-їй  річниці від дня народження Лесі Українки “ Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…» (підготовлений  Цільник І.С.). Учні школи (5-11 класи) на фоні мелодії  зворушливо декламували поезії  геніальної  Доньки українського народу, мелодійно  линули пісні на слова Лесі Українки, гостей свята найбільше вразили інсценізації віршів та драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Доповненням до заходу була цікава презентація про життєву стежину Л.П. Косач, змістовна і насичена  виставка літератури.

Керівник школи Лісова Зоряна Ігорівна (керівник  ШПМ) акцентувала головну увагу на питанні «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури» (семінарське заняття). Довівши актуальність даної теми : « Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни…», зосередила  увагу педагогів на меті, завданнях, сформулювала модель учня – патріота. Зоряна Ігорівна наголосила , що « Виховання громадянськості та патріотизму на уроках мови і літератури сприяє збагаченню духовного світогляду школярів, формує усвідомлення особистістю себе як часточки українського народу з власною національною гідністю».

Учасники школи поділилися досвідом  про те , як патріотичне виховання втілюють  на конкретних уроках. Підсумком  обговореної  теми слугували слова В.Симоненка, які линули  із уст педагогів:
Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Методист РМК  Паздзірська М.М  відзначила плодотворну працю школи педмайстерності, подякувала  дирекції  Гологірського НВК,  усім учасникам  за підготовку і співучасть у роботі засідання, акцентувала увагу на основних завданнях учителів у підготовці до наступних  засідань школи педагогічної майстерності. 

Немає коментарів

Схожі статті:

Урок-змагання з основ здоров’я у Гологірському НВК (фото) Урок-змагання з основ здоров’я у Гологірському НВК (фото) Опубліковано: Четвер, 23 березня 2017 17 березня 2017 року у Гологірському НВК було проведено урок – змагання між учнями 6 та 7 класів  з основ здоров’я «Автомобіль, дорога, пішохід». Організаторами  змагань були вчитель  основ  здоров’я  Гаврилів О.П. та педагог – організатор  Гембара О.В. Змагання складалися з різноманітних конкурсів,...

Переглядів: 11 Коментарів: 0

Відділи освіти

Прощання з колядою у Гологірському НВК (фото) Прощання з колядою у Гологірському НВК (фото) Опубліковано: Четвер, 09 лютого 2017 3 лютого 2017 року у Гологірському НВК проходило свято «Прощання з колядою». Учні 7 класу під керівництвом класного керівника Гаврилів О.П. і вчителя музики Гуменного В.В. пригадали школярам і ознайомили з новими колядками, щедрівками, посівалками і віншуваннями. Батьки із задоволенням допомогли учасникам...

Переглядів: 60 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook