Період публікації:

від

до

Категорія:

Школа педагогічної майстерності учителів - філологів у Гологірському НВК (фото)

Опубліковано: Понеділок, 20 березня 2017 

min
max

Нещодавно у  Гологірському НВК відбулося засідання школи педагогічної майстерності учителів української мови та літератури. У ньому взяли участь: методист РМК Паздзірська М.М., учителі української мови та літератури району, дирекція НВК.  Засідання проводила керівник школи педагогічної майстерності Лісова Зоряна Ігорівна. Тема заняття: «Використання інтерактивних технологій  на уроках української мови та літератури».

Керівник ШПМ  Лісова З.І. ознайомила присутніх із планом проведення засідання. Учителі – філологи побували на відкритому уроці з української мови у 6 класі на тему: «Мандрівка в казкову країну Прикметниковію», який провела  Мичка С.Б. Кожен  етап уроку  був змістовний і творчий. Урок – подорож  складався із окремих станцій («Інтелектуальна», «Пізнавальна», телепередача «Актуальне інтерв’ю», «Фізкультхвилина», «Розважально – ігрова станція»). На уроці узагальнення і систематизації знань учнів учитель використовувала різні форми і методи: робота в групах, вправа – гра «Світлофор», робота із таблицею, творче завдання , бліц – турнір, гра «Хто швидше». Також  школярі  повторили правопис прикметників («Розумне перо»). Висвітлюючи тему, учні досконало володіли теоретичним матеріалом,  захоплююче працювали в парах, перевтілились у казкових персонажів «Іменник» і «Прикметник». Доповнення до уроку була чудово  продумана презентація, цікавий дидактичний матеріал.  Світлана Богданівна – творча людина, яка вміє зацікавити учнів, заохочувати до роздумів, співпраці. Відчувається тісний контакт учителя і учнів. Методист РМК  Паздзірська М.М. подякувала вчителю і учням за плідну роботу на уроці.

Проведено музично –літературну  композицію, присвячену 146-їй  річниці від дня народження Лесі Українки “ Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…» (підготовлений  Цільник І.С.). Учні школи (5-11 класи) на фоні мелодії  зворушливо декламували поезії  геніальної  Доньки українського народу, мелодійно  линули пісні на слова Лесі Українки, гостей свята найбільше вразили інсценізації віршів та драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Доповненням до заходу була цікава презентація про життєву стежину Л.П. Косач, змістовна і насичена  виставка літератури.

Керівник школи Лісова Зоряна Ігорівна (керівник  ШПМ) акцентувала головну увагу на питанні «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури» (семінарське заняття). Довівши актуальність даної теми : « Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни…», зосередила  увагу педагогів на меті, завданнях, сформулювала модель учня – патріота. Зоряна Ігорівна наголосила , що « Виховання громадянськості та патріотизму на уроках мови і літератури сприяє збагаченню духовного світогляду школярів, формує усвідомлення особистістю себе як часточки українського народу з власною національною гідністю».

Учасники школи поділилися досвідом  про те , як патріотичне виховання втілюють  на конкретних уроках. Підсумком  обговореної  теми слугували слова В.Симоненка, які линули  із уст педагогів:
Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Методист РМК  Паздзірська М.М  відзначила плодотворну працю школи педмайстерності, подякувала  дирекції  Гологірського НВК,  усім учасникам  за підготовку і співучасть у роботі засідання, акцентувала увагу на основних завданнях учителів у підготовці до наступних  засідань школи педагогічної майстерності. 

Немає коментарів

Схожі статті:

Вечорниці у Гологірському НВК (фото) Вечорниці у Гологірському НВК (фото) Опубліковано: П`ятниця, 15 грудня 2017 Уже традиційно в Гологірському НВК у грудні проводять вечорниці.  12 грудня 2017 року, учнями 8 і 10 класів, під керівництвом класних керівників Гаврилів О.П. і Болюбаш Г.І. та музичного керівника Гуменного В.В. було проведено свято «Андріївські вечорниці». Упродовж свята учні виконували жартівливі...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Відділи освіти

Тиждень християнської етики в Гологірському НВК (фото) Тиждень християнської етики в Гологірському НВК (фото) Опубліковано: Четвер, 30 листопада 2017 З 20.11.17 по 24.11.17 у Гологірському НВК  під керівництвом вчителя Гаврилів Оксани Петрівни проходив тиждень християнської етики. Метою проведення такого заходу  було поглиблення і закріплення знань учнів з Святого Письма, розвиток пізнавального інтересу та творчих здібностей учнів, виховання моральних...

Переглядів: 50 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook