Період публікації:

від

до

Категорія:

У навчальних закладах м. Львова проводяться зустрічі з винахідниками та раціоналізаторами (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 17 березня 2017 

min
max

Львівський державний Будинок техніки традиційно проводить із учнями ПТНЗ освітню діяльність у сфері винахідництва та раціоналізації. Зокрема, у вівторок, 14 березня, у Львівському вищому професійному політехнічному училищі відбулася зустріч із заслуженими винахідниками та раціоналізаторами України. Цей захід зібрав близько 150 учнів, які цікавляться новинками науково-технічного прогресу.

Пізнавальні та змістовні доповіді для учнів ЛВППУ підготували: заступник директора з НМР ЛДБТ Богдан Петрович Бойко; кандидат технічних наук Михайло Степанович Яворський; член Клубу винахідників міста Львова Борис Георгійович Панарін; винахідник Роман Ярославович Сидорович.

Захід викликав велике зацікавлення в учнівської молоді, оскільки після кожної доповіді вони ставили багато запитань, які сприяли обміну творчим досвідом між винахідниками та підростаючим поколінням.

Львівський державний Будинок техніки висловлює особисту подяку заступнику директора з навчально-виховної роботи ЛВППУ Галині Миронівні Качмар за можливість зустрітися з обдарованою учнівською молоддю даного навчального закладу.

Зазначимо, що метою проведення таких заходів є розвиток технічної творчості, яка є важливим засобом формування особистості учня, що спонукає, насамперед, до формування відповідних моральних якостей особистості, основ наукового світогляду, творчого відношення до праці, глибоких і міцних професійних і загальних знань, а також умінь і навичок гнучкого оперування ними на практиці.

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва (фото) Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва (фото) Опубліковано: П`ятниця, 10 лютого 2017 Львівський державний Будинок техніки проводить з учнями професійно-технічних навчальних закладів освітню діяльність у сфері винахідництва та раціоналізації. Чергова зустріч відбулася 7 лютого у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва. Технічна творчість учнів...

Переглядів: 124 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників (фото) Зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників (фото) Опубліковано: Вівторок, 15 листопада 2016 11 листопада на базі Ставропігійського ВПУ відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями навчального закладу. У вступному слові заступник директора з НМР Львівського державного Будинку техніки Бойко Б.П. ознайомив присутніх з планом-сценарієм заходу, представив гостей...

Переглядів: 71 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій


Дитячий форум – 2017
01 - 04 Червня 2017

Дитячий форум – 2017

Опубліковано: П`ятниця, 26 травня 2017Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook