Період публікації:

від

до

Категорія:

Фіналісти з міні-футболу серед ПТНЗ Львівщини визначились (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 17 березня 2017 

min
max

Оргкомітет турніру з міні-футболу серед команд ПТНЗ Львівщини пам’яті Мирослава Попадюка інформує, що вже відомі всі фіналісти змагань.

З 14 по 17 березня 2017 року пройшли зональні змагання у місті Львові. Кращими командами у двох підгрупах, які змагались у спортивному залі Міжрегіонального ВПУ залізничного транспорту стали команди ВПУ № 20 м. Львова та ЛВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій. У фінальному матчі за вихід у головний фінал з рахунком 4:0 перемогла команда ЛВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій.

Досить цікаво і напружено проходили матчі у двох групах у ЛВПУ дизайну і будівництва та Львівському вищому професійному політехнічному училищі. Як у першій так і в другій підгрупі перемогу здобули господарі. Змістову і цікаву гру продемонстрували на турнірі команди ЛВПУ торгівлі і сфери послуг та команда Львівського професійного коледжу ГТРС.

Сьогодні 17 березня визначився останній фіналіст турніру, ним стала команда Львівського вищого професійного політехнічного училища.

Отож, 8 команд, а саме: Олеського ПЛ, Бориславського ПЛ, Червоноградського ГБЛ, ВПУ № 34 м. Стрия, ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька, Новояворівського ВПУ, ЛВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій, Львівського вищого професійного політехнічного училища будуть учасниками фінального турніру.

Урочисте відкриття розпочнеться о 10 годині 24 березня 2017 року у спортивному залі обласної ДЮСШ, за адресою: м. Львів, вул. У. Самчука, 8 (Стрийський парк). Запрошуємо керівників навчальних закладів, керівників фізичного виховання, друзів і колег Мирослава Попадюка прийти і підтримати команди у фінальному турнірі.

Оргкомітет турніру.

Ключові слова:

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook