Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині стартує акція «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2017»

Опубліковано: П`ятниця, 17 березня 2017 

min
max

12 років поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, проводять акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Усі охочі мають можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до процесу садіння дерев.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2017» відбуватиметься з 21 березня (Міжнародний день лісів) по 15 квітня (День довкілля).

Учасниками акції є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади, засобів масової інформації.

Головною метою акції є виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі тощо.

Лісівники організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст районів. Окрім головного заходу акції – створення лісових насаджень, проводитимуть уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, зустрічі з учнівською та студентською молоддю та різноманітні конкурси.

Під час акції заплановано:

 • весняна посадка лісу на площі 1 250 га (для посадки планується використати 9 млн сіянців основних лісоутворюючих порід);
 • посів у лісових розсадниках на площі 10 га;
 • упорядкування територій 150 лісництв після осінньо-зимового періоду;
 • упорядкування 19 рекреаційних пунктів уздовж автодоріг загальнодержавного значення;
 • упорядкування 36 зон короткотермінового відпочинку;
 • розвішування 700 шпаківень в лісах області;
 • упорядкування 20 мурашників;
 • прибирання міських, сільських парків та скверів на площі 30 га;
 • очищення від сміття берегів протяжністю 18 км;
 • розчищення і упорядкування 50 джерел;
 • ліквідація понад 100 стихійних сміттєзвалищ.

Щороку участь у заходах акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев.

Лісівники Львівщини запрошують охочих долучитись до заходів акції і посадити своє дерево!

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Екологічна акція "Чистота природи - чистота душі" Екологічна акція "Чистота природи - чистота душі" Опубліковано: Четвер, 06 квітня 2017    Гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості Мостиської міської ради ( гурток «Географічне краєзнавство», керівник Марія Гук) з метою відзначення Міжнародного Дня Довкілля провели екологічну акцію «Чистота природи – чистота душі».   Цьогоріч  День Довкілля припав якраз на період перед великодніх...

Переглядів: 261 Коментарів: 0

Відділи освіти

Школярі Жидачівщини посадили понад 4 тисячі молодих дубочків Школярі Жидачівщини посадили понад 4 тисячі молодих дубочків Опубліковано: П`ятниця, 08 квітня 2016 Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» досягнула екватора. Цього року масштабна кількість активістів вже долучилася для проведення заходів у її рамках та висадила тисячі лісових культур. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Так, цими днями на Дрогобиччині,...

Переглядів: 592 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook