Період публікації:

від

до

Категорія:

Визначились переможці Універсіади Львівщини-2017 з плавання (фото)

Опубліковано: Середа, 15 березня 2017 

min
max

Одним із перших видів змагань за програмою цьогорічної Універсіади Львівщини стало плавання. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-метрового басейну комплексу водних видів спорту «Аквапарк «Пляж», – найкращого критого басейну Львівщини, та традиційно організовувався спільно Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт» та Федерацією плавання Львівської області.

За програмою Універсіади майстерність студентів визначали у 14-ти видах програми та 4-х естафетах. Зазначимо, що кількість видів програм була збільшена на 2 у порівнянні із минулим роком. У змаганнях взяли участь близько 200 студентів 6-ти вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Української академії друкарства та Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Вдалих стартів на церемонії відкриття побажали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, керівник відділу маркетингу КВВС «Аквапарк «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Віктор Нерода.

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1 005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету імені Івана Франка (921 очко), обійшовши минулорічних срібних призерів із Львівської політехніки на 51 очко; третє місце посіла збірна Національного університету «Львівська політехніка» (870 очок).

Переможці були відзначені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також увійдуть до студентської збірної області, яка представлятиме Львівщину на Універсіаді України. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо майбутніх перемог.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині пройшов Всеукраїнський турнір з плавання На Львівщині пройшов Всеукраїнський турнір з плавання Опубліковано: П`ятниця, 10 листопада 2017 Нещодавно відбувся Всеукраїнський турнір з плавання «Осінь Прикарпаття», присвячений 70-річчю заснування Дрогобицької ДЮСШ та 75-річниці створення УПА. Змагання, організовані відділенням плавання Дрогобицької ДЮСШ та сектором з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї...

Переглядів: 137 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

Львівська плавчиня – володарка «золота» чемпіонату України з плавання на відкритій воді у морі Львівська плавчиня – володарка «золота» чемпіонату України з плавання на відкритій воді у морі Опубліковано: Середа, 20 вересня 2017 Із золотою медаллю чемпіонату України з плавання на відкритій воді у морі повернулася до Львова молода спортсменка Марина Кирик (тренер – Анатолій Шевчук). Чемпіонат України нещодавно завершився в Одесі. Вихованка Львівського училища фізичної культури, яка представляє армійський спорт, виявилася кращою...

Переглядів: 167 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Анонси
Календар подій

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Форум професійної освіти
24 квітня 2018

Форум професійної освіти

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook