Період публікації:

від

до

Категорія:

Визначились переможці Універсіади Львівщини-2017 з плавання (фото)

Опубліковано: Середа, 15 березня 2017 

min
max

Одним із перших видів змагань за програмою цьогорічної Універсіади Львівщини стало плавання. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-метрового басейну комплексу водних видів спорту «Аквапарк «Пляж», – найкращого критого басейну Львівщини, та традиційно організовувався спільно Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт» та Федерацією плавання Львівської області.

За програмою Універсіади майстерність студентів визначали у 14-ти видах програми та 4-х естафетах. Зазначимо, що кількість видів програм була збільшена на 2 у порівнянні із минулим роком. У змаганнях взяли участь близько 200 студентів 6-ти вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Української академії друкарства та Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Вдалих стартів на церемонії відкриття побажали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, керівник відділу маркетингу КВВС «Аквапарк «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Віктор Нерода.

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1 005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету імені Івана Франка (921 очко), обійшовши минулорічних срібних призерів із Львівської політехніки на 51 очко; третє місце посіла збірна Національного університету «Львівська політехніка» (870 очок).

Переможці були відзначені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також увійдуть до студентської збірної області, яка представлятиме Львівщину на Універсіаді України. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо майбутніх перемог.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львові завершився відкритий Кубок Львівської обласної організації ФСТ «Україна» пам’яті Заслуженого тренера України з тенісу Федора Кулечка У Львові завершився відкритий Кубок Львівської обласної організації ФСТ «Україна» пам’яті Заслуженого тренера України з тенісу Федора Кулечка Опубліковано: Субота, 13 травня 2017 Цими днями на кортах львівського Палацу спорту «Україна» відбувся всеукраїнський відкритий Кубок Львівської облорганізації ФСТ «Україна» з тенісу пам’яті Заслуженого тренера України Федора Григоровича Кулечка. В турнірі, який традиційно проводиться з 2000 року, взяли участь 98 учасників з 13 міст...

Переглядів: 29 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

В «динамівському» басейні пройшли змагання з плавання (фото) В «динамівському» басейні пройшли змагання з плавання (фото) Опубліковано: Четвер, 23 березня 2017 Нещодавно у басейні львівського Палацу спорту «Динамо» відбулася першість Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області серед дітей з плавання. За нагороди учасники боролись на плавальній дистанції...

Переглядів: 35 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Анонси
Календар подій


Дитячий форум – 2017
01 - 04 Червня 2017

Дитячий форум – 2017

Опубліковано: П`ятниця, 26 травня 2017Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook