Період публікації:

від

до

Категорія:

Визначились переможці Універсіади Львівщини-2017 з плавання (фото)

Опубліковано: Середа, 15 березня 2017 

min
max

Одним із перших видів змагань за програмою цьогорічної Універсіади Львівщини стало плавання. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-метрового басейну комплексу водних видів спорту «Аквапарк «Пляж», – найкращого критого басейну Львівщини, та традиційно організовувався спільно Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт» та Федерацією плавання Львівської області.

За програмою Універсіади майстерність студентів визначали у 14-ти видах програми та 4-х естафетах. Зазначимо, що кількість видів програм була збільшена на 2 у порівнянні із минулим роком. У змаганнях взяли участь близько 200 студентів 6-ти вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Української академії друкарства та Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Вдалих стартів на церемонії відкриття побажали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, керівник відділу маркетингу КВВС «Аквапарк «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Віктор Нерода.

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1 005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету імені Івана Франка (921 очко), обійшовши минулорічних срібних призерів із Львівської політехніки на 51 очко; третє місце посіла збірна Національного університету «Львівська політехніка» (870 очок).

Переможці були відзначені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також увійдуть до студентської збірної області, яка представлятиме Львівщину на Універсіаді України. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо майбутніх перемог.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівщина приймає юніорський чемпіонат України з плавання Львівщина приймає юніорський чемпіонат України з плавання Опубліковано: Понеділок, 19 Червня 2017 Упродовж 21-24 червня у відкритому 50-метровому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться чемпіонат України з плавання серед юніорів. Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

До Дня захисту дітей на Львівщині відбувся міжобласний турнір з плавання До Дня захисту дітей на Львівщині відбувся міжобласний турнір з плавання Опубліковано: Четвер, 01 Червня 2017 Цими днями в Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ» в межах плану заходів Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбувся міжобласний турнір з плавання до Дня захисту дітей серед учнів 2006-2008 рр.н. У...

Переглядів: 39 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Активна робота учнів ДНЗ «Львівське ВПХУ» та ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів»

Упродовж 2016-2017 навчального року учні та працівники ДНЗ «Львівське ВПХУ» тісно співпрацювали з ГО «Хенд Мейд по-львівськи для Армії руками волонтерів». Сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь подій на фронті,...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook