Період публікації:

від

до

Категорія:

У департаменті освіти і науки ЛОДА відбулася зустріч з експертом Європейського фонду освіти

Опубліковано: Вівторок, 14 березня 2017 

min
max

В рамках проекту Європейського фонду освіти «Децентралізація професійно-технічної освіти України» у понеділок, 13 березня, відбулася робоча зустріч директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомири Мандзій та експерта Європейського фонду освіти (ЄФО) Піріти Вуорінен.

Також у заході взяли участь представники Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, керівники професійно-технічних навчальних закладів та представник приватного сектору – керівник Молодіжного навчального центру ім. І. Боско.

Учасники зустрічі проаналізували першочергові питання, що виникають у процесі реформування системи професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, перша велика ініціатива українського уряду щодо децентралізації великою мірою стосується децентралізації системи профтехосвіти. Децентралізація є інструментом для реалізації більш загальної реформи системи ПТО у відповідності до потреб економіки та у поєднанні з ініціативами у сфері підготовки робітничих кадрів, розвитку малого і середнього підприємництва та регіонального розвитку.

Зазначимо, що експерт Європейського фонду освіти Піріта Вуорінен перебуває у Львові з робочою поїздкою впродовж 13-14 березня. Метою візиту є обговорення потенційної підтримки ЄФО в регіоні.

Результати обговорень та напрацювань фокус-груп проекту Європейського фонду освіти будуть використані для перегляду законодавства ПТО, зокрема ролі, складу, функцій та обов'язків регіональних рад ПТО.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщину завітала експерт Європейського фонду освіти Піріта Вуорінен (фото) На Львівщину завітала експерт Європейського фонду освіти Піріта Вуорінен (фото) Опубліковано: Середа, 15 березня 2017 У рамках проекту Європейського фонду освіти «Децентралізація професійно-технічної освіти України» у вівторок, 14 березня, відбулася зустріч заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Оксани Стоколос-Ворончук з експертом Європейського фонду освіти Пірітою Вуорінен. Також у зустрічі...

Переглядів: 54 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Заклади профтехосвіти Львівської області запрошують до участі у проекті щодо підвищення якості професійного та підприємницького навчання Заклади профтехосвіти Львівської області запрошують до участі у проекті щодо підвищення якості професійного та підприємницького навчання Опубліковано: П`ятниця, 20 травня 2016 Західноукраїнський регіональний навчальний центр (Львів) спільно з Малопольським інститутом місцевого самоврядування та адміністрації (Краків) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога задля розвитку – 2016» розпочинає реалізацію проекту...

Переглядів: 158 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (фото)

У четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Головний лікар Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував...


Актуально
Спеціальні новини

Інтерв'ю від першої особи
Ми у Facebook
Ми у Facebook