Період публікації:

від

до

Категорія:

У департаменті освіти і науки ЛОДА відбулася зустріч з експертом Європейського фонду освіти

Опубліковано: Вівторок, 14 березня 2017 

min
max

В рамках проекту Європейського фонду освіти «Децентралізація професійно-технічної освіти України» у понеділок, 13 березня, відбулася робоча зустріч директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомири Мандзій та експерта Європейського фонду освіти (ЄФО) Піріти Вуорінен.

Також у заході взяли участь представники Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, керівники професійно-технічних навчальних закладів та представник приватного сектору – керівник Молодіжного навчального центру ім. І. Боско.

Учасники зустрічі проаналізували першочергові питання, що виникають у процесі реформування системи професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, перша велика ініціатива українського уряду щодо децентралізації великою мірою стосується децентралізації системи профтехосвіти. Децентралізація є інструментом для реалізації більш загальної реформи системи ПТО у відповідності до потреб економіки та у поєднанні з ініціативами у сфері підготовки робітничих кадрів, розвитку малого і середнього підприємництва та регіонального розвитку.

Зазначимо, що експерт Європейського фонду освіти Піріта Вуорінен перебуває у Львові з робочою поїздкою впродовж 13-14 березня. Метою візиту є обговорення потенційної підтримки ЄФО в регіоні.

Результати обговорень та напрацювань фокус-груп проекту Європейського фонду освіти будуть використані для перегляду законодавства ПТО, зокрема ролі, складу, функцій та обов'язків регіональних рад ПТО.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки висококваліфікованих робітників для будівельної галузі (фото) Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки висококваліфікованих робітників для будівельної галузі (фото) Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 У вівторок, 23 травня, у приміщенні департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулася зустріч робочої групи щодо аналізу навичок у секторі будівництва у Львівській області з точки зору багаторівневого державного управління у сфері професійно-технічної освіти. Відкриваючи зустріч, директор...

Переглядів: 352 Коментарів: 0

Профтехосвіта

На Львівщину прибули експерти Європейського фонду освіти (фото) На Львівщину прибули експерти Європейського фонду освіти (фото) Опубліковано: Понеділок, 22 травня 2017 У понеділок, 22 травня, працівники відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації зустрілись з експертами Європейського фонду освіти – Пірітою Вуорінен та Едуардою Кастель Бранко для обговорення питань щодо...

Переглядів: 222 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook