Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові визначилися переможці Всеукраїнських дитячих змагань «Перші кроки» на призи Олімпійської чемпіонки з фехтування Яни Шемякіної (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 

min
max

Цими днями у рідному місті Олімпійської чемпіонки Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року Яни Шемякіної під патронатом НОК України відбулися Всеукраїнські дитячі змагання з фехтування на шпагах «Перші кроки» на призи уславленої фехтувальниці.

Організаторами змагань виступили: Львівська Академія фехтування за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівського державного університету фізичної культури, відділення НОК України у Львівській області та обласної федерації фехтування.

На урочистому відкритті юних фехтувальників вітали: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, президент обласної федерації фехтування Василь Бусол та представник партнера відділення НОК України у Львівській області – концерну «Хлібпром» – Олена Дмитерко та ін.

Участь у змаганнях, які відбувалися у двох залах навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури, взяли близько 150 юних фехтувальників у трьох вікових категоріях: 8 років і молодші; 10 років та 11-12 років з Києва, Харкова, Хмельницького, Ужгорода, Чернівців, Тернополя і Львова.

Серед найкращих відзначилися: Владислав Бальбуза, Ольга Орлова (Київ), Домініка Петрусь, Лев Майстренко, Захар Калинка (Львів), Анастасія Голич (Ужгород), Софія Жигальська (Тернопіль), Артем Мельник (Хмельницький) та ін.

Переможцями змагань стали:

у категорії дівчата 2008 р.н. і молодші:

 • 1 місце – Дарина Сегедій (Ужгород);
 • 2 місце – Ольга Орлова (Київ);
 • 3 місце – Віка Бегей (Львів) і Валерія Свистун (Київ).

у категорії хлопці 2008 р.н. і молодші:

 • 1 місце – Артем Мельник (Хмельницький);
 • 2 місце – Антон Биков (Київ);
 • 3 місце – Нікіта Горін (Київ) і Максим Прилипко (Ужгород).

у категорії дівчата 2006-2007 рр.н.:

 • 1 місце – Влада Калинка (Львів);
 • 2 місце – Катерина Дзюбан (Львів);
 • 3 місце – Ксенія Куштан (Ужгород) і Софія Стогній (Київ).

у категорії хлопці 2006-2007 рр.н.:

 • 1 місце – Денис Журов (Київ);
 • 2 місце – Тимофій Жаранков (Київ);
 • 3 місце – Максим Микитенко і Святослав Орловський (Київ).

Вітаємо юних переможців та призерів і бажаємо не зупинятись на шляху до Олімпійських тріумфів!

Немає коментарів

Схожі статті:

Юні боксери львівщини - серед переможців зонального чемпіонату України з боксу Юні боксери львівщини - серед переможців зонального чемпіонату України з боксу Опубліковано: Середа, 22 березня 2017 ЮНІ БОКСЕРИ ЛЬВІВЩИНИ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ЗОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОКСУ З 15 до 18 березня 2017 року в приміщенні виставкового  центру «Шувар - Експо» у місті Львові тривав зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Цьогоріч для участі в змаганнях приїхали 79 юних боксерів...

Переглядів: 403 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання

На призи Олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної змагалися майже 100 юних фехтувальників (фото) На призи Олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної змагалися майже 100 юних фехтувальників (фото) Опубліковано: Понеділок, 29 лютого 2016 У суботу, 27 лютого, у рідному місті Олімпійської чемпіонки Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року Яни Шемякіної відбулися Всеукраїнські дитячі змагання з фехтування на шпагах «Перші кроки» на призи уславленої фехтувальниці. Такі змагання у Львові відбулися вже вшосте, але вперше – на призи Я. Шемякіної. Організаторами...

Переглядів: 237 Коментарів: 0

Фізичне та патріотичне виховання
Анонси
Календар подій

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Форум професійної освіти
24 квітня 2018

Форум професійної освіти

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook