Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові на Погулянці відбулася журналістська майстерня (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 

min
max

У рамках культурно-спортивного проекту «30 спалахів талантів» у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини учні Школи журналістики в п’ятницю, 3 березня, мали можливість поділитися своїм журналістським досвідом з підготовки матеріалів різних жанрів, зокрема телевізійних пізнавальних передач.

Взяли участь у журналістській майстерні і вихованці філіалів Школи журналістики зі своїми керівниками – Любомирою Блажко та Ніною Матлай.

Юні журналісти, які навчаються у Школі, продемонстрували свій творчий доробок у газеті «Вісник Погулянки», а також у низці телевізійних передач, які були створені під керівництвом викладача, режисера ТРК «Львів» Івана Скіряка.

На цій зустрічі були присутні також колишні випускники Школи журналістики, які є професійними журналістами, – Ірина Панчишин, Тарас Назарук, а також Оксана Москва, студентка 2-го курсу факультету журналістики ЛНУ Ірина Ладика, студентка 1-го курсу факультету журналістики ЛНУ Світлана Яндьо. Вони цікаво та захоплююче розповіли про своє професійне становлення та поділилися набутим досвідом.

Нагадаємо, мета школи журналістики у ЦТДЮГ – навчати молодь, які будуть змінювати українську журналістику і сформують команду молодих професіоналів з новим мисленням та особистою громадянською позицією, які своєю роботою зможуть вплинути на долю нашої держави. Школа покликана навчати нове покоління професійних журналістів, здатних формувати та розвивати галузь медіа й масових комунікацій.

В школі журналістики вивчають основи журналістики (нові медіа), практичну журналістику, тележурналістику, інформаційні технології. На заняттях учні дізнаються про свободу слова, правила комунікації та стилістики в он-лайні, що таке блогінг, соціальні мережі в журналістиці, тенденції розвитку нових медіа; отримають практичні навики з написання новин, статей, репортажів. Також слухачі навчаться проводити журналістське розслідування, писати інтерв’ю, вдало формувати ключове повідомлення у ЗМІ.

Після закінчення Школи випускники отримають свідоцтво, яке є документом про додаткову освіту державного зразка.

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярі Львівщини змагалися у мистецтві з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки (фото) Школярі Львівщини змагалися у мистецтві з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки (фото) Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 У рамках проекту «30 спалахів талантів» відділ технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Галичини провів Х командні змагання і заочний конкурс з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки на першість Львівської області під назвою «Оформлення для подарунка». У змаганнях взяли участь...

Переглядів: 79 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Звіт про проведення VI обласного відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Галицькі барви – 2017» Звіт про проведення VI обласного відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Галицькі барви – 2017» Опубліковано: П`ятниця, 07 квітня 2017 Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 20.03.2017 р. № 07-08/1031, з метою популяризації в дитячо-юнацькому середовищі інтересу до хореографічного мистецтва на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини був проведений VI обласний відкритий...

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook