Період публікації:

від

до

Категорія:

«Розвивальне навчання та його інноваційні підходи у розвитку особистості» (фото)

Опубліковано: Понеділок, 06 березня 2017 

min
max

6 березня 2017р. у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбулась презентація авторської програми колективу педагогів ДНЗ Львівщини «Український віночок. Львівщина» курсу «Культура добросусідства» в рамках проекту «Сприяння розвитку міжкультурної освіти в Україні».

         Програма для дітей середнього та старшого дошкільного віку ДНЗ Львівського району представляла викладач ЛОІППО Максимів О.М.

         Метою програми є виховання у дитини пошани до батьків, їх культурної самобутності; до мови і національних цінностей країни проживання і країни походження; до культур відмінних від її власної; підготовка дитини до її свідомого життя в демократичному суспільстві в дусі взаєморозуміння, миру, толерантності, дружби між усіма народами, етнічними, національними та релігійними групами.

         Під час педагогічного лекторію для завідувачів та голів методоб`єднань ДНЗ Львівщини були надані практичні методичні матеріали для роботи  педагогів з дітьми в своїх навчальних закладах.

         Активно вихователями обговорювались основні завдання авторської програми, а саме:

         1.Виховання основ духовної культури, формування морально-етичного ставлення:

         -до сім’ї, рідного будинку, міста, села, Батьківщини;

         -до природи рідного краю;

         -до мови, історії й культурної спадщини свого народу й людей, серед яких мешкає дитина.

         2.Спонукання дитини до прояву співчуття, дбайливого ставлення, уважності до рідних і близьких людей, до друзів і однолітків, зокрема представників різних національностей і релігій, до тих, хто піклується про неї в дитячому садку, вдома, хто сам потребує її уваги.

         3.Виховання шанобливого ставлення до людей і результатів їх праці, рідної землі, державної символіки й етнічних символів, традицій, до державних і релігійних світ.

         4.Виховання шанобливого ставлення не тільки до своєї етнічної групи, але й пошани, симпатії, добрих почуттів до людей інших національностей, почуття власної гідності й толерантності.

         5.Ознайомлення з особливостями мови, побуту і традиціями людей, що мешкають на Львівщині, зокрема із сімейними і релігійними звичаями, народним етикетом, традиціями гостинності.

         6.Навчання етики міжнаціонального спілкування й «культури миру».

         7.Формування активної громадянської позиції, почуття патріотизму, національної гордості, позитивного ставлення до різноманітності культур.

         Презентація пройшла на високому методичному, інформаційному та практичному  рівні.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відзначення 175-ої річниці від дня народження Миколи Лисенка (фото) Відзначення 175-ої річниці від дня народження Миколи Лисенка (фото) Опубліковано: Середа, 29 березня 2017 28 березня 2017 року у приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбувся мистецький захід – відзначення 175-ої річниці від дня народження видатного українського композитора, основоположника української класичної музики, піаніста, педагога, фольклориста, хорового диригента, громадського діяча...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Фестиваль духовної пісні "Душа моя прагне молитви й тепла" Фестиваль духовної пісні "Душа моя прагне молитви й тепла" Опубліковано: Понеділок, 27 березня 2017 26.03.2017р. відбувся  Третій духовний фестиваль духовної пісні "Душа моя прагне молитви й тепла" у м. Золочів, за участі Народної хорової капели "Заграва" (керівник О.Куник) Львівського обласного Будинку вчителя. У виконанні капели прозвучали твори: муз. П. Роздольського, сл. Т. Шевченка "О, милий...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Дітям учасників АТО організували екскурсію аеропортом «Львів» (фото)

Днями дітям учасників АТО зі Львівщини у межах соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» організували цікаву та пізнавальну екскурсію Міжнародним аеропортом «Львів». Про це інформують організатори заходу. Під...

 

 

Ціль Координаційного медіа-центру ЛОДА з питань мобілізації та АТО це висвітлення подій АТО та мобілізації у Львівській області

 


Ми у Facebook
Ми у Facebook