Період публікації:

від

до

Категорія:

Музико- та арт-терапія у навчально-виховній роботі в НРЦ Святого Миколая (фото)

Опубліковано: Вівторок, 28 лютого 2017 

min
max

В рамках акції «Збережемо первоцвіти» у 3 класі НРЦ Святого Миколая 22.02.17 р. класним керівником Герасимович Н.М. та вчителем музики Вульчак Ю.Т. проведено нетрадиційний урок трудового навчання з використанням прийомів музико- та арт-терапії.

Ще здавна відомо, що музику людина відчуває не лише слуховим аналізатором, а й на клітинному рівні. Музика здатна і «оживити», і «пригнітити» людину. Її властивості здатні колосально впливати на фізичне та психічне здоров’я як дорослих, так і дітей.

У сучасному шумному місті так бракує дикої природи та спокою, а швидкий ритм нашого життя не дозволяє достатньо її відчути. У цьому може допомогти музикотерапія, під впливом якої активізується уява та емоційно-вольова сфера людини. Отож, учні 3 класу мали змогу порелаксувати та заспокоїти нервову систему. Заплющивши очі та зручно вмостившись на килимку, молодші школярі слухали музику, спів пташок, шум дерев, дзюркіт струмочка. Дітки здійснили уявну подорож лісовою галявиною та лугом, де яскраво світило тепле сонечко, цвіли кольорові квіточки, а над ними літали барвисті метелики. На деревах пташки співали чарівних пісень, а в струмочку текла кришталева водичка. Опісля дітвора розплющила очі з посмішкою та із задоволенням передала уявну картину на чистий аркуш. Красиву об’ємну аплікацію маленькі мандрівники виконали у техніці «гармошка». Діти обирали лише світлі та яскраві кольори, що свідчить про піднесений настрій – результат музикотерапії. 

Немає коментарів

Схожі статті:

Гра-квест у 3 класі НРЦ Святого Миколая (фото) Гра-квест у 3 класі НРЦ Святого Миколая (фото) Опубліковано: Середа, 17 травня 2017 Несподівані гості 26 квітня 2017 року підкинули чарівну карту у 3 клас НРЦ Святого Миколая. Уважно ознайомившись з нею, педагоги Герасимович Н.М., Вульчак Ю.Т., Семанич М.М. з третьокласниками вирушили на пошуки скарбів. Їм довелося виконати 8 завдань, записаних у старовинних згортках. Кожне з них, що...

Переглядів: 57 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Загальношкільна лінійка вшанування пам’яті  трагедії на Чорнобильській АЕС (фото) Загальношкільна лінійка вшанування пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС (фото) Опубліковано: Вівторок, 09 травня 2017 26 квітня педагог-організатор Вульчак Юля у НРЦ Святого Миколая, провела загальношкільну лінійку присвячену дню пам'яті трагічного вибуху на "Чорнобильській АЕС". Діти запалили свічу пам'яті та хвилиною мовчання вшанували загиблих в цей жахливий для кожного з нас день. 

Переглядів: 187 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій


Дитячий форум – 2017
01 - 04 Червня 2017

Дитячий форум – 2017

Опубліковано: П`ятниця, 26 травня 2017Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook