Період публікації:

від

до

Категорія:

Звернення Президента у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

 

min
max

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом спільноти вільних націй, за демократичні принципи, що гарантують кожній людині повагу до її гідності та можливість вільно жити і розвиватися.

Доленосні події, які відбулися три роки тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. Перемога Революції Гідності зірвала давно виплекані плани Москви щодо упокорення України, поступового перетворення її у підімперську колонію та подальшої експансії.

Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя. Завдяки героїчному чину цих людей ми живемо уже в іншій державі, вповні усвідомлюємо себе великим, гордим народом.

Герої не вмирають!

Їх імена – назавжди у когорті славних українських звитяжців. Вони будуть викарбувані на величному Меморіалі у столиці України. А головне – завжди залишатимуться у народній пам’яті.

Подвиг Небесної Сотні – наша національна гордість і безапеляційний орієнтир – вирвати Україну з чіпких лап хижого двоголового російського орла та перетворити на процвітаючу європейську державу.

Ми обов’язково втілимо мрію Героїв у реальність.

Ми переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям!

Немає коментарів

Схожі статті:

В їхніх серцях жила Україна! В їхніх серцях жила Україна! Опубліковано: Вівторок, 27 лютого 2018 Небесній Сотні шана й молитви За чисті душі, що злетіли в небо. Їм шлях високий, Боже, освяти І в мирі, Господи, прийми до себе. У Корналовицькому НВК розпочався тиждень вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. 20 лютого учні та педагогічний колектив провели ряд заходів. У холі школи було...

Переглядів: 126 Коментарів: 0

Відділи освіти

Захід до Дня Героїв Небесної Сотні у Гординянській СЗШ Захід до Дня Героїв Небесної Сотні у Гординянській СЗШ Опубліковано: Вівторок, 27 лютого 2018 Горить свіча і пам’яті сльоза Додолу з неї краплями стікає. Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає. Богдан Пісний Їх назвали Небесною Сотнею. Тих, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського, Інститутській за честь, за волю, за право бути народом. За цю самопожертву...

Переглядів: 123 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook