Період публікації:

від

до

Категорія:

Знайомство з книгою у НРЦ "Левеня"

Опубліковано: П`ятниця, 17 лютого 2017 

min
max

Безмежна сила книги, адже з дитячих літ вона допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, розповідає про історію рідного краю, звичаї, традиції. Книга – мудрий друг і порадник. Вона не вміє говорити, але розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. У ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів. З давніх здавен книга була найкращим подарунком, тому 16 лютого 2017 року в День спонтанного прояву доброти  в НРЦ «Левеня» відбулася перше знайомство вихованців старших груп зі справжньою бібліотекою під гаслом  «Хай книги друзями прийдуть в наш дім».

Педагоги намагались залишити в маленьких дитячих серцях гарну згадку про їхнє перше знайомство з бібліотекою. Дошкільнят зацікавила розповідь бібліотекаря про будинок, в якому живуть книги, про види книг та книжкову «лікарню». Діти вперше дізнались, що таке «абонемент», «читальний зал та читацький формуляр», які правила існують в бібліотеці та як потрібно поводити себе з книгою. А ще познайомились з книжками українських авторів та видавництвами.  Діти, в свою чергу, розповіли про свої домашні книжечки, з якими вони вже подружились, вірші та прислів'я про книги.

На прощання юних читачів чекав приємний сюрприз у вигляді цікавих книжечок, які обов’язково їм з любов’ю  прочитають  батьки в дома. Зустріч з бібліотекою викликала в дітей позитивні емоції, а також дошкільнята підтвердили, що будуть не просто частими гостями, а стануть добрими друзями бібліотеки! 

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Форум професійної освіти
24 квітня 2018

Форум професійної освіти

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook