Період публікації:

від

до

Категорія:

ІІ етап інтелектуальних змагань з гри «Що? Де? Коли?» на кубок Будинку техніки (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 17 лютого 2017 

min
max

16 лютого на базі Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу відбувся ІІ етап турніру з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 21 команда навчальних закладів профтехосвіти міста Львова та області.

Учасників команд привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Володимирівна Рубаха та побажала їм успіху, позитивних вражень та перемоги.

Боротьба виявилась напруженою і, водночас, цікавою. Молодіжні команди перевірили свої сили у вирішенні цікавих та не легких завдань. Учні продемонстрували високий рівень знань та логічне мислення.

Організатор змагань – Львівський державний Будинок техніки, висловлює подяку адміністрації ЛВПУТС за надання якісних умов для проведення гри.

Турнірна таблиця після ІІ етапу змагань (завантажити)

Немає коментарів

Схожі статті:

Турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на Кубок Будинку техніки (фото) Турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на Кубок Будинку техніки (фото) Опубліковано: Середа, 01 лютого 2017 У вівторок, 31 січня, на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відбувся І етап турніру з гри «Що? Де? Коли?» на Кубок Будинку техніки. У змаганнях взяли участь 21 команда навчальних закладів профтехосвіти міста Львова та області. Усіх учасників команд з початком інтелектуальних...

Переглядів: 55 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Десятим фіналістом стає команда «Вернісаж» (фото) Десятим фіналістом стає команда «Вернісаж» (фото) Опубліковано: Понеділок, 26 грудня 2016 21 грудня у Львівському ВПУХТ відбулись заключні відбіркові змагання з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнів профтехосвіти Львівщини. У змаганнях взяли участь  чотири команди: команда «Фаворит» – Львівський ПКГТРС; команда «Львівські Леви» – Львівське ВПУДБ; команда «Галицькі Леви»...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львові погодили встановлення шести меморіальних таблиць

Виконавчий комітет Львівської міської ради у вівторок, 31 січня, під час засідання погодив встановлення 6-ти меморіальних таблиць на фасадах шкіл міста. Йдеться про: встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook