Період публікації:

від

до

Категорія:

Виховна година «Афганістан болить в моїй душі» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 17 лютого 2017 

min
max

У середу, 15  січня у Великолюбінському НРЦ для дітей старшокласників була організована виховна година «Афганістан болить в моїй душі».

Метою виховного заходу було  розширити знання учнів про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів, до трагічної сторінки нашої історії; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям.

Класним керівником 7 класу Семенович І.Я. було підготовлено презентацію та відеоролики про війну в Афганістані.

На завершення виховної години діти ділилися враженнями  та своїми емоціями.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Звернення Президента з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Звернення Президента з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Опубліковано: Середа, 15 лютого 2017 Дорогі співвітчизники! Сьогодні ми вшановуємо воїнів, які брали участь у локальних військових конфліктах, що спалахували на території інших держав. Вони з честю виконали тоді свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм. Лише через горнило афганської війни пройшло близько...

Переглядів: 17 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львові погодили встановлення шести меморіальних таблиць

Виконавчий комітет Львівської міської ради у вівторок, 31 січня, під час засідання погодив встановлення 6-ти меморіальних таблиць на фасадах шкіл міста. Йдеться про: встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook