Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання ради районної організації профспілки працівників освіти України

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2017 

min
max

15 лютого 2017 року відбулося спільне засідання ради районної організації профспілки працівників освіти України та колегія відділу освіти Миколаївської РДА.

Соціальний діалог завершився підписанням Угоди між відділом освіти Миколаївської РДА та районною організацією профспілки на 2017-2020 рр., яка сприятиме розвитку соціального партнерства і забезпеченню трудових прав і гарантій членів профспілки установ освіти.

В обговоренні взяли участь: Лехович О.І. – начальник відділу освіти, Дубик С.К. – голова районної організації  профспілки, Субота Н.М. – головний спеціаліст, Т.І. Коник – головний бухгалтер Ц.Б., Бернацький В.А. – провідний спеціаліст, Матвіїшин В.М. – директор Київецького НВК, Свистун В.А. – заступник директора Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. та інші.

Немає коментарів

Схожі статті:

Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 13 грудня 2018 року вихованці Дроговизького НВК під керівництвом учителів - вихователів Оприско Я.В., Марків М.Ф., Заболотної О.Б. та Павлів Г.Л. підготували театральне дійство "Рукавичка"

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Відділи освіти

Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 Учні Миколаївської гімназії долучилися до флешмобу "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку". Взяти участь в акції у період з 25 грудня по 7 січня закликав "Всесвітній рух патріотів України" – на підтримку та з вимогою звільнення захоплених у російський полон українських військових моряків. Гімназисти почепили...

Переглядів: 108 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook