Період публікації:

від

до

Категорія:

Літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я. Франка"

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2017 

min
max

У Вербізькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулося літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я.Франка", яке підготувала вчитель української мови та літератури Андрушко Л.Б.

"Академія в одній особі", - так називали сучасники в Україні і далеко за її межами Івана Франка. Багатогранність таланту Франка більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця 19 - початку 20 століття.
Полум'яною синівською любов'ю І Франко любив рідну Україну. Він присвятив їй не тільки перлини своєї поезії, а й усе життя.
Творчий доробок письменника завжди актуальний. Школярі продемонстрували слухачам мистецьке читання поетичних творів, інсценізації казки "Лисичка і Журавель", вірша "Киця", уривка з оповідання "Грицева шкільна наука". 
Із захопленням присутні слухали пісні на слова І.Франка "Червона калино...", "Чого являєшся мені ...", "Човен", "Не пора, не пора..." у виконанні учнів 6-7 класів.

Немає коментарів

Схожі статті:

Екскурсія вчителів Раделицького НВК у Карпати Екскурсія вчителів Раделицького НВК у Карпати Опубліковано: Четвер, 05 липня 2018 25 червня вчителі Раделицького НВК здійснили цікаву поїздку у Карпати. Спочатку освітяни відвідали Яремче – перлину Карпат з дивовижними пейзажами. На в’їзді у містечко вони побували у церкві Святого пророка Іллі.Потім  відвідали знаменитий водоспад Пробій та сувенірний ринок, де змогли помилуватись...

Переглядів: 189 Коментарів: 0

Відділи освіти

Подорож на Закарпаття Подорож на Закарпаття Опубліковано: Четвер, 05 липня 2018 Днями колектив Криницької  ЗОШ  здійснили найдивовижнішу та найяскравішу подорож до Закарпаття. Чисте повітря, чудові пейзажі, що зігрівали душу кожного, розкіш Ужгородського замку ( ХІУ ст.) , замку «Паланок»  (ХІУ ст.) у Мукачево, Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), мисливський палац...

Переглядів: 181 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook