Період публікації:

від

до

Категорія:

Літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я. Франка"

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2017 

min
max

У Вербізькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулося літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я.Франка", яке підготувала вчитель української мови та літератури Андрушко Л.Б.

"Академія в одній особі", - так називали сучасники в Україні і далеко за її межами Івана Франка. Багатогранність таланту Франка більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця 19 - початку 20 століття.
Полум'яною синівською любов'ю І Франко любив рідну Україну. Він присвятив їй не тільки перлини своєї поезії, а й усе життя.
Творчий доробок письменника завжди актуальний. Школярі продемонстрували слухачам мистецьке читання поетичних творів, інсценізації казки "Лисичка і Журавель", вірша "Киця", уривка з оповідання "Грицева шкільна наука". 
Із захопленням присутні слухали пісні на слова І.Франка "Червона калино...", "Чого являєшся мені ...", "Човен", "Не пора, не пора..." у виконанні учнів 6-7 класів.

Немає коментарів

Схожі статті:

Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 13 грудня 2018 року вихованці Дроговизького НВК під керівництвом учителів - вихователів Оприско Я.В., Марків М.Ф., Заболотної О.Б. та Павлів Г.Л. підготували театральне дійство "Рукавичка"

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Відділи освіти

Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 Учні Миколаївської гімназії долучилися до флешмобу "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку". Взяти участь в акції у період з 25 грудня по 7 січня закликав "Всесвітній рух патріотів України" – на підтримку та з вимогою звільнення захоплених у російський полон українських військових моряків. Гімназисти почепили...

Переглядів: 108 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook