Період публікації:

від

до

Категорія:

Літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я. Франка"

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2017 

min
max

У Вербізькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулося літературно-музичне свято "Багатогранність таланту І.Я.Франка", яке підготувала вчитель української мови та літератури Андрушко Л.Б.

"Академія в одній особі", - так називали сучасники в Україні і далеко за її межами Івана Франка. Багатогранність таланту Франка більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця 19 - початку 20 століття.
Полум'яною синівською любов'ю І Франко любив рідну Україну. Він присвятив їй не тільки перлини своєї поезії, а й усе життя.
Творчий доробок письменника завжди актуальний. Школярі продемонстрували слухачам мистецьке читання поетичних творів, інсценізації казки "Лисичка і Журавель", вірша "Киця", уривка з оповідання "Грицева шкільна наука". 
Із захопленням присутні слухали пісні на слова І.Франка "Червона калино...", "Чого являєшся мені ...", "Човен", "Не пора, не пора..." у виконанні учнів 6-7 класів.

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято "Вальс квітів української землі" в Гірському НВК Свято "Вальс квітів української землі" в Гірському НВК Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 Тихо падає листя. Прохолодне вранішнє повітря частіше нагадує нам, що літо закінчилось. Осінь неспинно крокує, радує око різнобарв’ям кольорів. Аби трохи уповільнити, затримати в пам’яті  цю прекрасну пору року, учні Гірського НВК взяли участь у святі квітів. Цього року свято приурочили Міжнародному...

Переглядів: 18 Коментарів: 0

Відділи освіти

Учні Дроговизького НВК у пожежній частині Учні Дроговизького НВК у пожежній частині Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника-рятувальника.        Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook