Період публікації:

від

до

Категорія:

Школа молодого вчителя образотворчого мистецтва

Опубліковано: Четвер, 16 лютого 2017 

min
max

Заняття школи молодого вчителя образотворчого мистецтва з теми  "Урок – основна форма організацій навчального процесу" відбулося в Гірському НВК.  Під час роботи вчитель Андрусик Галина Миколаївна провела урок у 7 класі «Венеційська маска». Учасники заняття відзначили професійний рівень роботи педагога образотворчого мистецтва, майстерність використання ІКТ.

Круглий стіл «Виявлення труднощів у професійному становленні педагога» дав можливість учителям обмінятися досвідом роботи, обговорити проблеми щодо викладання предмета. Педагоги району відвідали виставку «Творимо прекрасне», на якій були представлені  твори живопису та декоративно-ужиткового мистецтва, створені талановитими школярами.

Немає коментарів

Схожі статті:

Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Театральне дійство "Рукавичка" у Дроговизькому НВК Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 13 грудня 2018 року вихованці Дроговизького НВК під керівництвом учителів - вихователів Оприско Я.В., Марків М.Ф., Заболотної О.Б. та Павлів Г.Л. підготували театральне дійство "Рукавичка"

Переглядів: 130 Коментарів: 0

Відділи освіти

Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку" у Миколаївській гімназії Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 Учні Миколаївської гімназії долучилися до флешмобу "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку". Взяти участь в акції у період з 25 грудня по 7 січня закликав "Всесвітній рух патріотів України" – на підтримку та з вимогою звільнення захоплених у російський полон українських військових моряків. Гімназисти почепили...

Переглядів: 108 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook