Період публікації:

від

до

Категорія:

Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 10 лютого 2017 

min
max

Львівський державний Будинок техніки проводить з учнями професійно-технічних навчальних закладів освітню діяльність у сфері винахідництва та раціоналізації. Чергова зустріч відбулася 7 лютого у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

Технічна творчість учнів – ефективний засіб виховання, який сприяє розвитку здібностей молоді. Підвищення ефективності промислового виробництва можливе лише на основі застосування наукових досягнень у техніці, виробництві. Тому важко переоцінити значення для сучасної економіки України проектування, конструювання, розробки технологій, раціоналізації та винахідництва.

Науково-технічний прогрес неможливий без творчості фахівців, яка забезпечує створення новітніх технологій, упровадження і використання наукових досягнень. Це вимагає підготовки фахівців, здатних підійматися на рівень технічної творчості, закладаючи фундамент на майбутнє. У зв’язку з цим вирішення питань підготовки підростаючого покоління до участі в технічній творчості має велике соціальне значення. Винахідницька діяльність суттєво впливає на характер виробництва та його технологію.

Цікаві та змістовні доповіді для учнів підготували: заступник директора з НМР ЛДБТ Богдан Петрович Бойко; кандидат технічних наук Михайло Степанович Яворський; інженер-винахідник Любомир Васильович Говда; завідувач відділом ЛДБТ Володимир Володимирович Войтюк та практичний психолог ЛДБТ Оксана Іванівна Сайка. В процесі творчого диспуту учні задавали чимало запитань, присвячених актуальним темам в сфері раціоналізації та винахідництва.

Львівський державний Будинок техніки висловлює подяку адміністрації Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва за можливість зустрітися з обдарованою учнівською молоддю навчального закладу.

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників (фото) Зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників (фото) Опубліковано: Вівторок, 15 листопада 2016 11 листопада на базі Ставропігійського ВПУ відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями навчального закладу. У вступному слові заступник директора з НМР Львівського державного Будинку техніки Бойко Б.П. ознайомив присутніх з планом-сценарієм заходу, представив гостей...

Переглядів: 47 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського ВПУ дизайну та будівництва (фото) Зустріч винахідників та раціоналізаторів з учнями Львівського ВПУ дизайну та будівництва (фото) Опубліковано: Четвер, 17 березня 2016 Львівський державний Будинок техніки традиційно проводить із учнями ПТНЗ освітню діяльність в сфері винахідництва та раціоналізації. Зокрема, 15 березня чергова зустріч відбулася у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва. Технічна творчість учнів – ефективний засіб виховання,...

Переглядів: 195 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

У Львові погодили встановлення шести меморіальних таблиць

Виконавчий комітет Львівської міської ради у вівторок, 31 січня, під час засідання погодив встановлення 6-ти меморіальних таблиць на фасадах шкіл міста. Йдеться про: встановлення меморіальної таблиці учаснику антитерористичної...

 Медіа-сторінка КЦ ЛОДА з питань мобілізації та АТО підлягає розповсюдженню в населених пунктах області (місто, селище, село) в місцях скупчення населення на інформаційних щитах, дошках оголошення, тощо, оприлюдненню на інформаційних стендах в приміщеннях державних органів (підприємствах, установах, організаціях).

Останній номер у фейсбуці - https://www.facebook.com/koorcenter


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook