Період публікації:

від

до

Категорія:

Делегація освітян Львівщини взяла участь у міжнародній педагогічній конференції, яка відбулася в м. Баку (фото)

Опубліковано: Понеділок, 16 січня 2017 

min
max

13-14 січня делегація Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, перебуваючи з робочим візитом в Азербайджанській Республіці, взяла участь у роботі третьої Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Міжнародний обмін досвідом – як засіб підвищення якості навчання».

Конференція організована в рамках Проекту «Міжнародний обмін досвідом» і проходила за підтримки Ради Освіти Азербайджанської Республіки та Львівської обласної державної адміністрації.

У заході взяли участь: делегація з Львівщини, директори і вчителі шкіл-партнерів, керівники освітніх установ, науковці, представники громадських Рад з Азербайджанської Республіки, представники діаспори, медіа-експерти тощо.

Представники делегації з України та учасники конференції, представники Ради Освіти Азербайджану вшанували пам'ять поважних людей та героїв Республіки Азербайджану, з покладанням квітів до могил національного лідера Гейдара Алієва, Заріфи ханим Алієвої і на Алеї Шехідів.

Під час міжнародної зустрічі у рамках двох освітніх напрямків учасники підписали нові договори про співпрацю між трьома школами Азербайджану та двома районами Львівщини, ознайомились і відвідали чотири бакинські школи та провели зустрічі в Бакинському Міському Відділі Освіти, у Бакинському державному університеті та в Хирдаланском муніципалітеті.

Під час перебування в Азербайджані було обговорено нові можливості для обох сторін щодо розвитку освіти та інноваційних напрацювань, зміцнення співпраці між навчальними закладами, органами місцевого самоврядування та іншими зацікавленими сторонами.

Як повідомила Любомира Мандзій – директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації: «Поїздка в Азербайджан стала не тільки корисною, але й напрочуд насиченою. За два дні в Баку встигли провести зустрічі в університетах та з очільниками управління освіти, детально ознайомилися з місцевими нововведеннями в системі освіти. Також обговорили цей «міжнародний Міст», як інструмент освітньо-інноваційної території між Львівщиною та Азербайджанською Республікою».

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook