Період публікації:

від

до

Категорія:

«У небо Калита, у небо… »

Опубліковано: Понеділок, 19 грудня 2016 

min
max

У глибину століть сягає наша історія. Пізнати історію рідного краю допомагають нам і книги, і самобутня народна творчість: мелодійні пісні, фантастичні народні казки,цікаві звичаї,традиції, свята народного календаря.

Свято  Андрія – одне з проявів української національної  самобутності.

16 грудня 2016 року відбулися Андріївські вечорниці в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ». ЇХ організували учні 9 класу спільно зі своїм класним керівником Каліцун М.Р. Усім було і весело, і цікаво,  і навіть «ситно», адже звучали українські стародавні пісні та були пригощання.

А ще на Андрія багато ворожать. Отож дівчата багато ворожили: перекидали чоботи, пускали ложки на воду. Найбільш захопливими і сміхотворними були виступи баби Параски та баби Палажки. Усіх веселили запальні, жартівливі танці та гуморески. Завершилися вечорниці подячним словом директора школи Дорош А.В.

Усі присутні одержали добру енергію для життя і праці, які скеровуватимуть на відродження духовності, загальної культури і моральності української нації. Далі усі куштували білобокі вареники та солодкі пампушки.

І  дуже добре, що ми не забуваємо своє минуле. Це свідчить про те, що ми не забули, хто ми, і усвідомлюємо, що ми нація  зі своєю історією, культурою і традиціями, які не канули в забуття, а продовжують відроджуватися молодим поколінням, від якого залежить майбутнє України.

Немає коментарів

Схожі статті:

Навчаються заступники з навчально-виховної роботи Навчаються заступники з навчально-виховної роботи Опубліковано: Четвер, 18 травня 2017 16 травня 2017р. на базі НВК «Лисятицький ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ» було проведено семінар заступників директорів  з навчально-виховної роботи Стрийського району на тему: «Складові педагогічної майстерності сучасного вчителя. (Кваліметрична модель)».Учасників зустрічі привітали талановиті юні вихованці школи....

Переглядів: 22 Коментарів: 0

Відділи освіти

Уклін тобі,матусю Уклін тобі,матусю Опубліковано: Субота, 13 травня 2017                 Якось я спитала у Весни:                                                                              — Ти чому приходиш, поясни?                                                                              І Весна мені сказала прямо:                                                                             ...

Переглядів: 34 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій


Дитячий форум – 2017
01 - 04 Червня 2017

Дитячий форум – 2017

Опубліковано: П`ятниця, 26 травня 2017Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook