Період публікації:

від

до

Категорія:

«У небо Калита, у небо… »

Опубліковано: Понеділок, 19 грудня 2016 

min
max

У глибину століть сягає наша історія. Пізнати історію рідного краю допомагають нам і книги, і самобутня народна творчість: мелодійні пісні, фантастичні народні казки,цікаві звичаї,традиції, свята народного календаря.

Свято  Андрія – одне з проявів української національної  самобутності.

16 грудня 2016 року відбулися Андріївські вечорниці в НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ». ЇХ організували учні 9 класу спільно зі своїм класним керівником Каліцун М.Р. Усім було і весело, і цікаво,  і навіть «ситно», адже звучали українські стародавні пісні та були пригощання.

А ще на Андрія багато ворожать. Отож дівчата багато ворожили: перекидали чоботи, пускали ложки на воду. Найбільш захопливими і сміхотворними були виступи баби Параски та баби Палажки. Усіх веселили запальні, жартівливі танці та гуморески. Завершилися вечорниці подячним словом директора школи Дорош А.В.

Усі присутні одержали добру енергію для життя і праці, які скеровуватимуть на відродження духовності, загальної культури і моральності української нації. Далі усі куштували білобокі вареники та солодкі пампушки.

І  дуже добре, що ми не забуваємо своє минуле. Це свідчить про те, що ми не забули, хто ми, і усвідомлюємо, що ми нація  зі своєю історією, культурою і традиціями, які не канули в забуття, а продовжують відроджуватися молодим поколінням, від якого залежить майбутнє України.

Немає коментарів

Схожі статті:

Першовересень кличе нас Першовересень кличе нас Опубліковано: Понеділок, 04 вересня 2017 Початок нового навчального року, здавалося б, - звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань. Свято у  НВК «Дулібський ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ» традиційно розпочалося урочистою лінійкою. Отець...

Переглядів: 212 Коментарів: 0

Відділи освіти

Навчаються заступники з навчально-виховної роботи Навчаються заступники з навчально-виховної роботи Опубліковано: Четвер, 18 травня 2017 16 травня 2017р. на базі НВК «Лисятицький ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ» було проведено семінар заступників директорів  з навчально-виховної роботи Стрийського району на тему: «Складові педагогічної майстерності сучасного вчителя. (Кваліметрична модель)».Учасників зустрічі привітали талановиті юні вихованці школи....

Переглядів: 275 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Форум професійної освіти
24 квітня 2018

Форум професійної освіти

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook