Період публікації:

від

до

Категорія:

Діти зі Сходу передали свої роботи на Львівський ярмарок

Опубліковано: Середа, 07 грудня 2016 

min
max

П’ять днів, з 22 до 26 грудня, у Львові триватиме благодійна виставка вишитих сувенірів, змайстрованих руками діточок, що постраждали внаслідок війни на Сході України. Волонтерський проект «Вишиті мрії» презентує роботи із Сіверська, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Званієвки, Краматорська, а також громади лемків із Донеччини. Відкриття відбудеться об 11.00 год. 22 грудня.

«З метою допомоги дітям у травні 2015-го року започатковано волонтерський проект «Вишиті мрії», у рамках якого вже проведено 120 занять для 140 дітей та їхніх батьків у Донецькій області (Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ, Покровськ)», - розповідає організатор, пластун зі Сходу Максим Потапчук.

Проект, зокрема, сприяє творчому розвитку, орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, соціальній адаптації, вивченню українських звичаїв та традицій.

Крім Львова, подібні виставки-ярмарки вже відбувались у інших містах України, Верховній Раді України, а також Хорватії та Словаччині. Всі отримані кошти передаватимуться дітям для подальшого вдосконалення творчих навичок та на лікування.

Серед партнерів – компанія «Львівські ярмарки», Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська Рада, Національна Скаутська Організація України ПЛАСТ та Пластуни із Донеччини.

Детальна інформація за номером телефону: 099-140-50-29, голова ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» Максим Потапчук, liberiLiberati@gmail.com.

Немає коментарів

Схожі статті:

Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Ярмарок "Миколай про Тебе не забуде" на базі Мостиського ЗЗСО №2 I-III ступенів (Мостиська ОТГ) Опубліковано: Понеділок, 18 грудня 2017 18 грудня 2017 року на базі Мостиського закладу загальної середньої освіти №2 I-III ступенів ( керівник: Пшоняк Петро Петрович) проведено ярмарок "Миколай про Тебе не забуде". Благочинний захід організовано школярами та батьками. Яких тільки ласощів на прилавках не було-це і пампушки, тістечка, солодощі,...

Переглядів: 511 Коментарів: 0

Відділи освіти

На Львівщині фінішувала акція «Повний портфелик» (фото) На Львівщині фінішувала акція «Повний портфелик» (фото) Опубліковано: Вівторок, 30 серпня 2016 У неділю, 28 серпня, у Львові фінішувала акція «Повний портфелик» від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну». Мета акції полягала у зборі необхідного шкільного приладдя для дітей, батьки яких є учасниками АТО. Про це повідомили організатори акції. Для вручення кожному школяреві власного...

Переглядів: 2057 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook