Період публікації:

від

до

Категорія:

Проведення постійного семінару щодо обговорення концепції «Нової української школи»

Опубліковано: П`ятниця, 02 грудня 2016 

min
max

Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя започаткував постійний семінар з обговорення концепції «Нової української школи», запропонованої Міністерством освіти і науки України.

         На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та заступників директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв м.Львова та області.

         Віра Романчак, завідувач музейним відділом Будинку вчителя, у вступному слові ознайомила слухачів з концепцією «Нової української школи», що буде запроваджена у 2018р. та її базові компоненти, реалізація яких потребує обговорення відділами освіти в школах та позашкільних установах. Для допомоги освітянам Будинок учителя організував постійний семінар, розрахований на 8-9 занять впродовж 2016-17 р.р.

         Тема третього семінарського заняття: «Умотивований учитель, який має свободу творчості і розвивається професійно. Важливість психологічної підготовки вчителя».

         Омелян Вишневський, професор, доктор педагогічних наук виступив з доповіддю, в процесі якої грунтовано висвітлив проблеми нового змісту освіти та формування умотивованого учителя, який має свободу творчості, розвивається професійно.   Відзначено важливість психологічної підготовки вчителя.

         Оксана Паславська, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Стрілківська школа-інтернат з  поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ ім.І.Франка», продемонструвала презентацію досвіду школи в організації, плануванні та реалізації фахового зростання вчителя. У процесі активного обговорення учасникам семінару рекомендовано звернути особливу увагу на наукові праці та публікації в періодиці професора О.Вишневського та визначного педагога Григорія Ващенка.

Немає коментарів

Схожі статті:

Обласний постійно діючий семінар щодо концепції  «Нової української школи» Обласний постійно діючий семінар щодо концепції «Нової української школи» Опубліковано: Понеділок, 03 жовтня 2016 Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя започаткував постійно діючий семінар з обговорення концепції «Нової української школи»,  запропонованої Міністерством освіти і науки України.          На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та заступників директора з навчально-виховної...

Переглядів: 364 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Майже 90 % українців цікавляться реформою Нової української школи – результати дослідження Урядового контактного центру Майже 90 % українців цікавляться реформою Нової української школи – результати дослідження Урядового контактного центру Опубліковано: Вівторок, 10 вересня 2019 Більшість українців обізнані щодо реформування шкільної освіти і концепції НУШ. Про це свідчать результати дослідження «Нова українська школа: сприйняття населенням», проведеного Урядовим контактним центром напередодні нового навчального року. Переважна більшість опитаних – 87,6 % – відповіли, що...

Переглядів: 195 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook