Період публікації:

від

до

Категорія:

«На далеку дорогу життя Франкове візьмімо слово»

Опубліковано: Четвер, 27 жовтня 2016 

min
max

Іван Франко – могуча сила,

Як гордий дуб, міцний граніт,

Котрого буря не зломила,

І хоч верхів’я опалила,

А він крокує сотню літ!

                               М.Вороний

26 жовтня 2016 року в Годинівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено мистецьке ревю, присвячене 160-річчю від дня народження І.Я.Франка  під керівництвом учителів Шийки О.М. та Шийки Я.В.

Учні школи розповідали про життєвий і творчий шлях Великого Каменяра, декламували вірші, виконували пісні, записані  з його голосу («Ой там, ой там коло млина…» - Збитковська А., Подільчик М.; музичний супровід Наконечний Г.С.  Під спів «Бориславських коломийок» учні 5 класу виконували народний танець. Після цього прозвучала пісня «Червона калино, чого в лузі гнешся» у виконанні Наконечного Г.С., Павелко О.І, Шийки Я.В.

Іван Франко відомий як перекладач. Крім того, що перекладав з чужих  мов на українську, він і свої твори перекладав на інші мови. Твір «Як почуєш вночі край свойого вікна…», перекладений  німецькою мовою, (став народною піснею)   прозвучав двома мовами у виконанні учня 9 класу Черкавського В.

Учень 7 класу Калужний О. виступив із монологом Захара Беркута з однойменного  твору «Захар Беркут».

Атмосфери патріотичності додав флешмобом «Дух, що тіло рве до бою…» під запис пісні «Гімн свободи». Свято завершилося  національним гімном «Не пора, не пора…»(Козовий М.І., учні 7 класу) та виходом першокласниць із цифрами ювілейної дати.

На святі були присутні методист Мостиського РМК Бішко М.А., учителі української мови Чернівського ЛОО, молоді вчителі району.

Немає коментарів

Схожі статті:

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ГОДИНІВСЬКІЙ ЗОШ І - ІІ СТ. ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ГОДИНІВСЬКІЙ ЗОШ І - ІІ СТ. Опубліковано: Субота, 05 березня 2016 З 29.02.2016р. по 04.03.2016р.  у Годинівській ЗОШ І-ІІ ступенів Мостиського району проходив тиждень англійської мови «The English language is the language of friendship». Мета проведення тижня: розширення культурологічного світогляду учнів, розвиток творчих здібностей, формування комунікативної компетенції. Учитель...

Переглядів: 1156 Коментарів: 0

Відділи освіти

«ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ГРОМУ НЕБЕСНОГО…» «ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ГРОМУ НЕБЕСНОГО…» Опубліковано: Субота, 27 лютого 2016 Під такою назвою 24.02.2016 р. у Годинівській ЗОШ І-ІІ ст. Мостиського району відбувся виховний захід присвячений Революції Гідності та АТО, памʼяті героїв, які віддали своє життя за рідну країну та які продовжують боротися з ворогом і сьогодні. Захід, який підготувала вчитель англійської мови Шийка...

Переглядів: 1326 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook