Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний постійно діючий семінар щодо концепції «Нової української школи»

Опубліковано: Понеділок, 03 жовтня 2016 

min
max

Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя започаткував постійно діючий семінар з обговорення концепції «Нової української школи»,  запропонованої Міністерством освіти і науки України.

         На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та заступників директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, гімназії, ліцеїв.

         Віра Романчак, завідувач музейним відділом ЛОБУ, у вступному слові розповіла про концепцію «Нової української школи», що почне діяти в 2018р. та її вісім базових компонентів, реалізація яких потребує обговорення програми проекту відділами освіти, в школах та позашкільних установах. Для допомоги освітянам Будинок вчителя організував постійнодіючий семінар, розрахований на 8 занять впродовж 2016-17рр. Перше семінарське заняття на тему: «Новий зміст освіти, зорінтований на формування компетентностей необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві».

На реалізацію цього проекту запрошено професора Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Ів.Франка, Омеляна Вишневського, який виступив з доповіддю, в процесі якої грунтовно висвітлив проблеми нового змісту освіти, зорінтованою на формуванні компетентностей,  необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві:

-нове соціальне замовлення в контексті реформування українського суспільства;

-завдання нової української школи - кожній дитині дати доступ до якісної освіти;

-триєдина функція нового змісту освіти: життєвонеобхідна інформація, всебічний розвиток і національне виховання;

-проблеми розвитку і компетентності учнів;

-діяльністний компонент навчання, як основний засіб компетентностей;

Про типи компетентностей та їх розвиток у процесі едукації в контексті наукових досліджень американських педагогів  розповів ветеран освіти, член правління товариства «Рідна школа» Петро Пітила.

         Відбулося активне обговорення та підведення підсумків.

Немає коментарів

Схожі статті:

Проведення постійного семінару щодо обговорення концепції  «Нової української школи» Проведення постійного семінару щодо обговорення концепції «Нової української школи» Опубліковано: П`ятниця, 02 грудня 2016 Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя започаткував постійний семінар з обговорення концепції «Нової української школи», запропонованої Міністерством освіти і науки України.          На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та заступників директора з навчально-виховної...

Переглядів: 337 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Майже 90 % українців цікавляться реформою Нової української школи – результати дослідження Урядового контактного центру Майже 90 % українців цікавляться реформою Нової української школи – результати дослідження Урядового контактного центру Опубліковано: Вівторок, 10 вересня 2019 Більшість українців обізнані щодо реформування шкільної освіти і концепції НУШ. Про це свідчать результати дослідження «Нова українська школа: сприйняття населенням», проведеного Урядовим контактним центром напередодні нового навчального року. Переважна більшість опитаних – 87,6 % – відповіли, що...

Переглядів: 227 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook