Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний постійно діючий семінар щодо концепції Нової української школи

Опубліковано: Вівторок, 27 вересня 2016 

min
max

Музейний відділ Львівського обласного Будинку вчителя започаткував постійно діючий семінар з обговорення концепції «Нової української школи», запропонованої Міністерством освіти і науки України.

На семінар запрошено провідних спеціалістів відділів освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, гімназії, ліцеїв.

Віра Романчак, завідувач музейним відділом ЛОБУ, у вступному слові розповіла про концепцію «Нової української школи», що почне діяти в 2018 р. та її вісім базових компонентів, реалізація яких потребує обговорення програми проекту відділами освіти, в школах та позашкільних установах. Для допомоги освітянам Будинок вчителя організував постійно діючий семінар, розрахований на 8 занять впродовж 2016-17 рр. Перше семінарське заняття на тему: «Новий зміст освіти, зорієнтований на формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві».

На реалізацію цього проекту було запрошено професора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Омеляна Вишневського. Він виступив із доповіддю, в якій ґрунтовно висвітлив проблеми нового змісту освіти, зорієнтованою на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації особистості в суспільстві:

  • нове соціальне замовлення в контексті реформування українського суспільства;
  • завдання Нової української школи – кожній дитині дати доступ до якісної освіти;
  • триєдина функція нового змісту освіти: життєвонеобхідна інформація, всебічний розвиток і національне виховання;
  • проблеми розвитку і компетентності учнів;
  • діяльнісний компонент навчання, як основний засіб компетентностей.

Про типи компетентностей та їх розвиток у процесі едукації в контексті наукових досліджень американських педагогів розповів ветеран освіти, член правління товариства «Рідна школа» Петро Пітила.

Відбулося активне обговорення та підведення підсумків.

Немає коментарів

Схожі статті:

Формування ключових компетентностей і критичного мислення на уроках предметів природничого циклу в умовах переходу до Нової української школи Формування ключових компетентностей і критичного мислення на уроках предметів природничого циклу в умовах переходу до Нової української школи Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018 1 лютого 2018 року на базі Пустомитівської СЗШ І-ІІІ ст. №2  відбувся обласний навчально-методичний семінар методистів, керівників методичних об’єднань та вчителів предметів природничого циклу «Формування ключових компетентностей і критичного мислення на уроках предметів природничого циклу в умовах переходу...

Переглядів: 226 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Про шляхи впровадження Концепції Нової української школи в освітній процес з біології Про шляхи впровадження Концепції Нової української школи в освітній процес з біології Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017 03 листопада 2017 року відбувся обласний семінар методистів рай(міськ) методкабінетів і представників ОТГ з біології «Шляхи впровадження Концепції Нової української школи  в освітній процес з біології». Відповідно до плану проведення семінару присутні ознайомились з концептуальними засадами Нової...

Переглядів: 307 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook